Angle down Atgal

Ką bambos forma pasako apie asmenybę?

Žmonių bambos formų – įvairiausių, tačiau tiesa ta, kad bamba gali atskleisti ir daug teisybės apie jūsų asmenybę. Ir ką gi ji „kalba“?

1. Iššokusi bamba

Šios bambos savininkai pasižymi labai tvirtu charakteriu. Jūs dažnai būnate užsispyręs ir esate kietakaktis. Laikotės įsitikinimų ir tvirtos nuomonės, nes viską esate daug kartų apgalvojęs. Jums patinka aiškumas ir dėmesys, tad stengiatės būti dėmesio centre. Be to, jums labai svarbi meilė ir pagarba, todėl užtrunkate, kol susirandate jums idealiai tinkantį partnerį. O jau kai surandate – tikėtina, kad visam gyvenimui.

2. Didelė ir gili bamba

Žmonės, kurių bamba gili ir didelė, turi didelę širdį. Kitaip sakant, jūsų dosnumas neturi ribų. Jūs nepasakojate mylimiesiems ir artimiems draugams apie savo problemas ir bėdas. Esate tikras ekspertas, kaip žmones galima valdyti, tačiau vis tiek labai gražiai ir maloniai su jais elgiatės. Esate sąmoningas ir išmintingas, nes labai daug gyvenime patyrėte.

3. Mažytė bamba

Mažų bambų savininkai – tamsios asmenybės. Jūs mokate saugoti paslaptis ir puikiai pažįstate kitų žmonių tamsiąsias puses. Greičiausiai jūs sunkiai pasitikite nepažįstamais žmonėmis, tačiau esate atviresnis su artimaisiais. Jūs esate toks užsislaptinęs todėl, kad gyvenime patyrėte daug blogo ir įgijote nemažai vertingos patirties. Dėl įgytos patirties esate skeptikas ir tai visiškai suprantama.

4. Vertikali bamba

Tokia bamba atskleidžia, kad žmogus turi mažai energijos. Tačiau tai – tik fizinėje plotmėje. Jums neįdomus fizinis darbas, tačiau itin trokštate dirbti tik tai, spręsti tik tas užduotis gyvenime, kurioms reikia aukšto intelekto. Kartais galite būti tingus, bet protingas. Ši tinginystė jus skatina rasti metodų ir būdų, kaip darbą padaryti greičiausiai. O nemėgstamą darbą atlikus, vėl užsiimate intelektualia veikla.

5. Ovali bamba

Kiaušinio formos bamba atskleidžia, kad jos savininkas – hiperaktyvus ir itin jausmingas, jautrus. Jūs esate nekantrus. Jums natūralu vis ieškoti kažko naujo. Problema ta, kad jus lengva įskaudinti ir nuliūdinti todėl, kad daugelį dalykų priimate labai rimtai. Be to, įsiskaudinę jūs nusprendžiate tylėti ir ilgai nešiotis šį savo skausmą.

6. Plati bamba

Žmonės su tokia bamba – labai aktyvūs, budrūs. Jūs visada pasirengęs susidoroti su bet kokia situacija. Žmonės, turintys plačią bambą, yra iš tų, kurie kitais iš karto nepasitiki. O tie, kuriais pasitikite, jums patys svarbiausi gyvenime. Jūs energingai juos ginate ir jais rūpinatės. Tuo pačiu jūs labai aktyviai domitės ir ir tyrinėjate, kaip jus vertina aplinkiniai. Todėl, kad jūsų gyvenimo principas – elgtis su kitais taip, kaip jie su jumis elgiasi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite