Angle down Atgal

Ką apie jūsų charakterį išduoda parašas?

Pasirašydami mes ne tik nurodome savo inicialus, bet taip pat kai ką papasakojame apie save. Pasąmoningai kiekvienas mūsų siekia, kad parašas atspindėtų tam tikras asmenines savybes, todėl naudinga žinoti, ką galime išduoti tokiu įprastu, ir, atrodytų, mažai reikšmingu dalykėliu. Viename paraše gali atsispindėti net kelios asmens savybės, taigi, išsiaiškinkime, ką gali reikšti viena ar kita parašo detalė.

Parašas su  kilpomis ar apskritimo elementais išduoda apie žmogaus sukauptą patirtį ir išmintį. Jis žino, kaip save pristatyti kitiems ir išsiskirti iš pilkos masės. Taigi, turbūt nenustebsite, kad toks parašas yra gana populiarus tarp dailininkų ir kitų meno atstovų.

Parašo ilgis išduoda apie jo savininko kantrybę. Jei parašas yra gana ilgas, galime spėti, kad jo savininkas yra pedantiškas ir atkreipiantis dėmesį net į menkiausias smulkmenas. Tokie žmonės yra kritiški ne tik sau, bet taip pat ir aplinkiniams: jie nevengia ganėtinai aštrių pastabų, be to, mėgsta išsakyti savo nuomonę net ir tada, jei to nėra prašoma. Trumpo parašo savininkai nėra labai kantrūs, jiems sunku susitelkti į vieną veiklą ir pastebėti detales.

Parašo įskaitomumas parodo, ar jo savininkas yra pasitikintis savimi, ar nuolat dvejoja savo galimybėmis. Jei parašas yra sunkiai iššifruojamas, didelė tikimybė, kad jo savininkas stengiasi prisitaikyti prie visuomenės nusistovėjusių normų, ir nesiekia išsiskirti iš kitų. Jei parašas yra lengvai perskaitomas, galime net neabejoti, kad jo savininkas tiki savo jėgomis ir bet kokia kaina siekia užsibrėžtų tikslų.

Didžiosios raidės paraše paraše išduoda apie žmogaus norą atkreipti į save dėmesį. Tokia asmenybė  visuomet siekia būti dėmesio centre, ir stengiasi išnaudoti visas pasitaikiusias progas.

Perbrauktas parašas  gali būti susijęs su savininko emocine būkle.  Perbraukto parašo savininkai dažniausiai yra labai jautrūs ir emocingi: net ir kasdienės smulkmenos juos lengvai išmuša iš vėžių.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite