Angle down Atgal

Ką apie jus pasako jūsų mėgstamiausia spalva?

Beveik kiekvienas turi savo mėgstamiausią spalvą. Net jeigu galvojate, kad neturite, vienos jus traukia labiau nei kitos, rašo svetainė bustle.com. Jei kada nors susimąstėte, ką apie jus sako jūsų mėgstamiausia spalva, tai visus atsakymus rasite čia.

Jeigu jūsų mėgstamiausia spalva – mėlyna

Esate ramus, blaiviai mąstantis ir sugebantis išlaikyti tvarką.

Mėlyna – vandenyno spalva – dažnai asocijuojasi su ramybės jausmu, todėl tie, kurie ją mėgsta, dažnai suranda taiką ir ramybę tose vietose, kur kiti to neranda. Žmonės, mėgstantys dėvėti mėlynos spalvos drabužius, sako, kad jie yra patikimi ir su jais lengva susitarti.

Jeigu jūsų mėgstamiausia spalva – raudona

Esate drąsus, seksualus ir norite palikti įspūdį.

Tyrimais nustatyta, kad tiek vyrus, tiek moteris labiau traukia raudonai apisrengę priešingos lyties asmenys. Žmonės, kurių mėgstamiausia spalva yra raudona, paprastai supranta, kokį poveikį ji turi, ir yra pakankamai atviri bei pasitikintys savimi, kad galėtų tuo pasinaudoti.

Jeigu jūsų mėgstamiausia spalva – žalia

Daug dėmesio skiriate pinigams ir saugumui.

Nors daug kam žalia spalva asocijuojasi su gamta, tačiau pagal spalvų psichologiją, tie, kuriems ji patinka, desperatiškai nori jaustis saugūs tiek savo finansuose, tiek santykiuose. Jiems didžiausias rūpestis yra tai, kaip į juos žiūri kiti, kadangi jie nori būti matomi kaip sėkmingi, turtingi ir svarbūs asmenys.

Jeigu jūsų mėgstamiausia spalva – oranžinė

Esate draugiškas.

Oranžinę spalvą mėgstantys asmenys siekia būti dėmesio centre ir dažniausiai neturi rimtų ketinimų. Pasak Amerikiečių spalvų teorijos konsultanto Fabero Birreno, tie, kurių mėgstamiausia spalva yra oranžinė, nėra linkę įsipareigoti ir oficialiai įteisinti savo santykius.

Jei jūsų mėgstamiausia spalva – violetinė

Esate nedrąsus ir unikalus.

Žmonėms, kuriems patinka violetinė spalva, rūpi globalinės problemos ir jų sprendimo būdai. Jie yra linkę domėtis mistiniais dalykais labiau nei realybe. Jie žiūri į pasaulį pro violetinės spalvos akinius ir dėl to aplinkiniams kartais sunku juos suprasti.

Jei jūsų mėgstamiausia spalva – pilka

Bijote įsipareigojimų.

Tarp juodos ir baltos spalvos yra pilka spalva, kuri negali savęs priskirti nei vienai iš jų. Tas pats pasakytina ir apie žmones, kuriems patinka ši spalva. Spalvų psichologijos požiūriu, pilka spalva yra be emocijų, nuobodi, nuolaidi ir neryžtinga. Tie, kurie sako, kad jų mėgstamiausia spalva yra pilka, daugeliui dalykų yra abejingi, jiems trūksta aistros.

Jei jūsų mėgstamiausia spalva – rožinė

Esate naivus ir jautrus.

Rožinę spalvą mėgstantys žmonės dažnai nenori suaugti ir elgiasi kaip vaikai. Jie mėgsta pabėgti nuo realybės ir dažnai nesuvokia, kad jau seniai yra suaugę.

Jei jūsų mėgstamiausia spalva – juoda

Esate nepastovios nuotaikos.

Juodą spalvą mėgstantys asmenys paprastai būna realistai, kuriems yra svarbu kontrolė ir disciplina. Jų realistinis požiūris į gyvenimą kartais veda prie pesimizmo. Jie dažnai dalykus suvokia kur kas sudėtingiau, nei jie iš tiesų yra.

Jei jūsų mėgstamiausia spalva – balta

Esate nekaltas (arba bent jau manote, kad esate).

Balta spalva simbolizuoja nekaltumą ir tyrumą. Tie, kurių mėgstamiausia spalva yra balta, nori įtikinti kitus, o kartu ir save, tyrumu, kurio greičiausiai neturi. Be to, jie labai rūpinasi savo išvaizda ir visada nori atrodyti nepriekaištingai.

Jei jūsų mėgstamiausia spalva – ruda

Esate paprastas ir nereiklus.

Mėgstantys rudą spalva nemėgsta ekstravagancijos. Jie yra patikimi, kuklūs, vertinantys pastovumą. Jie siekia, kad visi reikalai spręstųsi kuo sklandžiau, be jokių komplikacijų. Jie nemėgsta pokyčių.

Jei jūsų mėgstamiausia spalva – geltona

Esate laimingas idealistas, kuris dažnai yra nuvertinamas,

Geltona spalva simbolizuoja optimizmą, kurio, vyresni nei 10 metų žmonės, jau dažnai nebeturi. Dėl šio optimizmo ir kartu su juo susijusio idealizmo, žmonės, mėgstantys geltoną spalvą, gali atrodyti pasipūtę ar arogantiški. Tačiau iš tiesų taip atrodo tik žmonėms, kurie pavydi jiems.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite