Angle down Atgal

K. Zvonkuvienė pasidalijo vaikystės nuotrauka: tuomet kompleksavau dėl plaukų

Katažina Zvonkuvienė – neabejotinai viena charizmatiškiausių, energingiausių ir linksmiausių šalies dainininkių. Nors pati moteris tikina, kad gyvenime jai teko patirti nemažai sunkumų, dabar iš jos veido nedingsta plati šypsena.

Visgi visai neseniai socialiniuose tinkluose dainininkė pasidalijo vaikystės nuotrauka ir prisiminė tų dienų išgyvenimus.

„Visą gyvenimą kompleksavau dėl savo plaukų, nes jų tiesiog neturėjau. Jau tada tvirtai žinojau, kad užaugusi padarysiu viską tam, kad jų turėčiau bent kiek daugiau“, – sakė atlikėja.

Katažina atviravo, kad nors pokyčių visuomet norėjo, jiems ryžtis nebuvo lengva – esą ją kaustė baimės. Visgi prieš penkerius metus kirpėjos kėdėje K. Zvonkuvienė išpildė savo svajonę.

„Paimam ir prisiauginam – tuomet pasiūlė kirpėja. Šiek tiek įbauginta kai kurių nuomonių, kad po plaukų priauginimo liksiu visai plika, mat tai visiškai nualina plaukus, visgi pasiryžau!

Nė akimirkai nesuabejojau, kad padariau teisingai! Jau penkerius metus džiaugiuosi savo vešliais plaukais. Jau penkerius metus eksperimentuoju, keičiu ilgius, spalvas ir jaučiuoisi pasitikinti savimi moteris“, – džmiaugsmo neslėpė ji.

Vis dėlto nors dabar nuolat besišypsanti K. Zvonkuvienė jaučia pilnavertę laimę, taip buvo toli gražu ne visada. Dar prieš kurį laiką Katažina yra atviravusi, kad dėl savo išvaizdos vaikystėje kentė patyčias.

„Sunkiausia buvo, kai tėvai prieš pirmą klasę mane nuskuto plikai, nes buvo tikėta, kad plaukai tikrai ataugs storesni. Dėl to mokykloje nuo mažens buvau pravardžiuojama. Visam gyvenimui gavau psichologinę traumą ir kompleksą dėl savo išvaizdos. Nepaisydama to, esu dėkinga tėvams, kad bent jau stengėsi padėti, ieškojo sprendimų“, – pasakojo žinoma moteris.

Nors patyčios užgrūdino, o nenusisekę eksperimentai su plaukais galiausiai išmokė paslėpti savo trūkumus ir išryškinti privalumus. Pasak atlikėjos, išvaizdos problemos ir kompleksai labai menkina pasitikėjimą savimi, o tai ir būna skaudžiausia.

„Moteriai svarbiausia yra spindinčios akys ir pasitikėjimas savimi. Vis dėlto, niekada nedrįsau apie save pasakyti, kad esu graži. Tegul tai sako kiti žmonės. Nors kas rytą, kai atsikeliu pobaisė, vyras man primena: „Kokia tu graži.“ Matyt, tikrai myli. Šiuo metu pasitikėjimo savimi turiu gerokai daugiau nei vaikystėje, bet apie grožį vis tiek kalbu atsargiai“, – pasakojo Katažina.

Daugiau skaitykite Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite