Angle down Atgal

K. Mažeika: V. Laukys vis dar serga, kai tik grįš į darbą, bus turbūt paskutinis etapas

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika sako, kad konkursas į Aplinkos apsaugos departamento (AAD) vadovo postą bus skelbiamas, kai iš pareigų atšauktas Vaidas Laukys sugrįš po ligos.

„Galiu tik pasakyt, kad Vaidas Laukys vis dar serga ir, kai tik grįš į darbą, bus turbūt paskutinis etapas“, – trečiadienį sakė K. Mažeika.

Aplinkos ministras kovo pradžioje pareiškė, kad AAD direktorius V. Laukys netenka savo pareigų. Jam siūloma eiti žemesnes pareigas.

Dar vasario pabaigoje, kai V. Laukiui buvo siūloma palikti pareigas, jis teigė, kad „šiuo metu mano turimas nedarbingumas niekaip nėra susijęs su tokiu ministro sprendimu“.

Pasak K. Mažeikos, vienas iš svarbiausių kriterijų naujo vadovo atrankoje – baigtos su aplinkosauga susijusios studijos.

Ministras: aplinkosaugininkai apsaugos priemonėmis aprūpinti

K. Mažeika tikina, kad aplinkosaugininkai karantino metu yra aprūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis.

„Aplinkosaugininkus jau pačioje karantino pradžioje buvo nuspręsta maksimaliai aprūpinti reikiamomis priemonėmis, ir jie jomis šiuo metu naudojasi“, – sakė aplinkos ministras.

Aplinkos ministerija antradienį skelbė, kad praėjusią savaitę Aplinkos apsaugos departamentas gavo 453 pranešimus apie aplinkosauginius pažeidimus. Daugiausia jų buvo susiję su atliekų tvarkymu: apie neteisėtą deginimą – 84 pranešimai, tvarkymo reikalavimų pažeidimus – 45.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite