Angle down Atgal

K. Krivicko atsakas į gėjų eitynes: žygiuos tradicinės orientacijos šeimos

Žinomas televizijos laidų vedėjas Kristupas Krivickas atsakė į „Baltic Pride“ 2019 organizuojamas LGBT bendruomenės eitynes Vilniuje – ragina tuo pačiu metu surengti tradicinių šeimų žygiavimą su Lietuvos vėliava.

K. Krivickas trečiadienį asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė įrašą, kuriuo skatina prisijungti prie jo organizuojamos iniciatyvos – tradicinės orientacijos šeimų eisenos. Šią eiseną K. Krivickas organizuoja tą pačią dieną, kai vyks LGBT bendruomenės organizuojama „Už lygybę!“ eisena.

„Birželio 8 dieną Vilniuje vyks lesbiečių, gėjų, biseksualų, transseksualų ir interseksualų (LGBTI) eitynės…Jie eis ir bandys atkreipti dėmesį į save ir savo teises. Prieš trejus metus kai jųjų eitynės vyko Vilniuje mes su šeima buvome Kaune (Augustas vis dar buvo klinikose). Pasiėmiau vėliavą į rankas ir tuo pačiu metu surengiau savo tradicinės šeimos eitynes Kauno Ąžuolyno parke. Pasidalinau šia iniciatyva feisbuke. Beveik 50 000 žmonių palaikė. Sakė, pranešk kitą kartą iš anksto ir mes prisijungsim. Tai va, pranešu – birželio 8 dieną, 12 val. Vilniaus Bernardinų parke (dar žinomas Bernardinų sodas ir Sereikiškių parkas, prie fontano) mes su šeima eisime pasivaikščioti. Irgi sieksime atkreipti dėmesį. Į tradicines, vaikus auginančias šeimas, kur yra tėtis, mama ir vaikučiai ir kurias saugo Lietuvos Respublikos Konstitucija. Prisijunkite. Tai ne mitingas. Mes tiesiog eisime pasivaikščioti po Bernardinų parką.“ – Savo „facebook- paskyroje rašė K. Krivickas.

Žinomas laidų vedėjas teigė, kad rankose nešis Lietuvos vėliavą ir ragino tą patį daryti ir kitus susirinkusius eisenos dalyvius.

„Dalinkitės šita žinute. Būtų smagu pamatyti, kad mūsų susirinks daugiau negu jų, nes vis dažniau atrodo, kad jų sparčiai daugėja, o mūsų atvirkščiai – sparčiai mažėja. Beje, kitų miestų gyventojus taip pat kviečiu birželio 8 dieną, 12 val. išeiti į centrinius savo miestų ir miestelių parkus pasivaikščioti su šeimomis, laikykite rankose vaikus ir Lietuvos vėliavas. Tai svarbu. Savo vertybes reikia ne tik puoselėti, kartais jas tenka ginti ir apie jas priminti. Eikime pasivaikščioti su šeimomis. “Tradicinių šeimų eitynės” Vilnius 06.08 – 12 val Bernardinų sodas prie fontano, Kaunas – 06.08 – 12 val Ąžuolyno parkas prie Dariaus ir Girėno paminklo. Klaipėda – senamiestis prie Meridiano, Šiauliai – Saulės laikrodžio aikštė, Panevėžys – Laisvės alėja šalia senvagės prie Kunigaikščio Aleksandro paminklo, susitikimo vietų sąrašą papildysiu. Papildymas: Tradicinių šeimų eitynės (pasivaikščiojimas) 06.08 – 12 val – Alytusmiesto sodas Laisvės angelo skulptūra, Marijampolės poezijos parkas, Alytus – miesto sodas, Jurbarkas – Dvaro parkas.“ – Iniciatyvą skelbė K. Krivickas.

„Baltic Pride“ 2019 – tai didžiausias LGBT bendruomenės renginys, kuriame dalyvauja LGBT bei juos palaikantys asmenys iš Lietuvos, Baltijos šalių bei visos Europos. Šiais metais „Baltic Pride“ vyks birželio 4-9 dienomis Vilniuje.

Visą savaitę vyks įvairūs LGBT tematikos renginiai: tarptautinė žmogaus teisių konferencija, teatralizuotas šou „Pasididžiavimo balsai“, „Pride namai“, „Pride“ gatvės vakarėlis bei „Kreivių“ filmų peržiūros.

Renginio „Baltic Pride“ 2019 kulminacija taps Gedimino prospekte birželio 8 dieną vyksiančios eitynės „Už lygybę!“.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite