Jūžintų futbolininkės – stipriausios apskrityje

Futbolininkes: (iš kairės) Inetą Dručkutę, Korneliją Skvarnavičiūtę, Orestą Solovjovą, Eglę Braknytę, Robertą Viplentaitę, Otiliją Pauliukevičiūtę, Evitą Mackutę, Kamilę Kralikaitę, Kamilę Jelenskąją, Juditą Dručkutę, Gabiją Viplentaitę, pasveikino Jūžintų seniūnas Vytautas Stakys. V. Gaigalo archyvo nuotr.

Gimtasis RokiškisŠaltinis: Etaplius.lt

115921

Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinės mokyklos merginų futbolo komanda puikiais rezultatais toliau džiugina Lietuvos mokyklų (LMŽ) ir „Ladygolo“ žaidynėse.

LMŽ zoninėse varžybose Biržuose mokytojo Vytauto Gaigalo treniruojama jūžintiškių komanda nugalėjo Pumpėnų (Pasvalio r.) gimnazijos futbolininkes. Su Pabiržės (Biržų r.) mokyklos komanda mūsiškės sužaidė lygiosiomis – 2:2.

Zoninėse varžybose jūžintiškės užėmė pirmąją vietą ir gavo teisę žaisti tarp 16 stipriausių Lietuvos mokyklų komandų.

Panevėžyje vykusiose „Ladygolo“ U-16 apskrities atkrintamosiose futbolo varžybose V. Gaigalo auklėtinės iškovojo pirmąją vietą. Jos įveikė Biržų „Saulės“ gimnazijos komandą 3:1, Panevėžio „Minties“ gimnazijos ekipą – 4:1, Ramygalos (Panevėžio r.) gimnazijos merginas – 2:0.

Kovo mėnesį jūžintiškės, kaip stipriausia Panevėžio apskrities komanda, dalyvaus didžiajame finale Prienų arenoje – „BC CBet Prienai“.