„Juventus“ žengė į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį

Utena

Utenos „Juventus“ nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

150955

Pirmajame Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre etape uteniškiams iššūkį metė Nacionalinės krepšinio lygos čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi lygiu rezultatu, tačiau atsakomajame mače pergalę šventė ir į turnyro ketvirtfinalį žengė Utenos „Juventus“ krepšininkai – 89:68 (19:20, 22:16, 24:17, 24:15)

Rungtynes sėkmingiau pradėję svečiai iš Marijampolės pirmajame kėlinyje pirmavo septynių taškų skirtumu, tačiau ketvirčio pabaigoje uteniškiai priartėjo. Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė vienas taškas – 20:21.

Antrajame kėlinyje uteniškiai pademonstravo kiek solidesnę gynybą bei išsiveržė į priekį. Po pirmosios rungtynių dalies Ž.Urbono auklėtiniai pirmavo penkių taškų skirtumu – 41:36.

Po ilgosios pertraukos su didesne energija į aikštelę sugrįžę „Juventus“ krepšininkai padidino savo persvarą iki dviženklės. Prieš lemiamą dvikovos ketvirtį komandas skyrė dvylika taškų – 65:53.

Lemiamo ketvirčio metu uteniškiai dar labiau atitrūko nuo varžovų, iškovojo užtikrintą pergalę bei žengė į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį – 89:68.

Ketvirtfinalyje „Juventus“ susikaus su viena iš keturių stipriausių praėjusio sezono „Betsafe-LKL“ komandų: Kauno „Žalgiriu“, Vilniaus „Rytu“, Panevėžio „Lietkabeliu“ arba Klaipėdos „Neptūnu“.

Varžovas paaiškės po burtų traukimo.

Artėjantį šeštadienį (spalio 24 dieną) „Juventus“ sugrįš į „Betsafe-LKL“ čempionato kovas. Uteniškiai savų žiūrovų akivaizdoje stos į kovą su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda.