„Juventus“ krepšininkai laimėjo pirmąsias FIBA Europos taurės aštuntfinalio rungtynes

Utena
Viktorija Valčiukaitė Etaplius žurnalistas

Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) Europos taurės turnyro pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas namuose 87:74 (29:6, 25:28, 15:20, 18:20) nugalėjo Sėkešfehėrvaro „Alba Fehervar“ (Vengrija) komandą.

Šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo net 23 taškų pranašumą. Įpusėjus mačui, „Juventus“ persvara siekė 20 taškų (54:34). Vis dėlto antroje rungtynių dalyje svečiai ėmė mažinti atsilikimą ir ketvirtajame kėlinyje priartėjo iki dviejų taškų (69:71). Per paskutines 4 minutes Utenos ekipa pelnė net 16 taškų ir sugebėjo prieš atsakomąsias rungtynes įgyti gana solidų pranašumą.

Utenos klubui 25 taškus pelnė Kenny'is Gainesas, 17 - Laronas Dendy'is, 12 - Karolis Guščikas, 10 - Anthony Irelandas, 9 - Arvydas Šikšnius.

Vengrijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kasey Hillas. Jo sąskaitoje - 18 taškų.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 13 dieną Vengrijoje.

Su „Alba Fehervar“ ekipa antrajame FIBA Europos taurės etape žaidė Kėdainių „Nevėžis“. Jis namuose laimėjo po pratęsimo 90:87, o išvykoje varžovams nusileido 80:88.