Angle down Atgal

„Juventos“ šeimų žygis 2021

2021 m. gegužės 15 d., šeštadienį, minint Tarptautinę šeimų dieną, Šiaulių „Juventos" progimnazijos šeimos buvo pakviestos dalyvauti žygyje aplink Juodlės ežerą (Kelmės raj.).

Baiminomės blogo oro, mašinų spūsties aikštelėse ir galimų nesusipratimų, šeimų neaktyvumo.

Labai džiaugiamės, kad nei viena baimė nepasiteisino: progonozuotą lietų pakeitė fotogeniškas ryto rūkas, diena, pilna saulės ir šilumos, draugiško susitarimo pasistatant transporto priemones.

Maloniai nustebino ir šeimų atsakingumas: beveik visi atvyko skirtu laiku, o jei to padaryti negalėjo, pranešė apgailestaujantys...

Taigi viskas vyko „kaip iš natų“. Broliukai, sesutės, mamos, tėčiai, seneliai, močiutės ir net šuniukai šypsojosi mums, organizatorėms, noriai fotografavosi šeimos nuotraukai, kūrė ir deklamavo žygiui ir šeimai skirtus ketureilius, atlikinėjo kitas nesudėtingas užduotis „stotelėse“.

Keliaudami juventiečiai užtruko nevienodai: vieni atstumą aplink ežerą ir 8 jo salas įveikė vos per valandą, kiti - per dvi. Sugrįžusiųjų klausėme, ar nepavargo. Nors tokių nebuvo, antro rato pasivaikščiojimui niekas nesirinko. Buvo tik besigailinčių, kad neskirtas laikas susitikimui su klase, poilsiui prie ežero, maisto gaminimui ir žaidimams... Deja, karantino laikotarpis šią galimybę iš mūsų atėmė.

Noriu nuoširdžiai padėkoti savo kolegėms, kurios nepagailėjo laisvadienio ir šeimų laukė „stotelėse“: mokytojoms I. Šatkauskienei, L. Skyrienei, A. Bružaitei - Čiapienei, A. Dirginčienei, I. Razumienei.

Išskirtinis AČIŪ fizinio ugdymo mokytojai Linai Sabaliauskienei, kuri net du kartus prie Juodlės vyko į žvalgytuves ir tikrino trasos patikimumą.

Dėkoju mokyklos direktorei R. Tamašauskienei už moralinį palaikymą, dalyvavimą renginyje ir saldumynus (už skanius grybukus ačiū ir Šalkauskų šeimai).

Ačiū visoms 50 – iai šeimų, kurios atvyko, žygiavo, savanoriškai pažintiniame take rinko šiukšles, šypsojosi, dėkojo, žadėjo dalyvauti ir kitame žygyje, gerai nusiteikusios mojavo išvykdamos. Buvo labai malonu.

Linkiu, kad saulė Jums šviestų, darna, sveikata, gera nuotaika lydėtų visus metus. Iki susitikimo!

Direktoriaus pavaduotoja J. Ančerevičiūtė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite