Angle down Atgal

„Juventos“ progimnazijoje – konferencija apie muzikos įtaką gyvenimo kelio pasirinkimui

2021 m. vasario 25 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos bendruomenė Youtube kanale pokalbiui, apmąstymui, kokią įtaką žmogaus ūgčiai daro muzika ir muzikinis ugdymas, pakvietė Šiaulių miesto, Lietuvos ir pasaulio muzikuojančius žmones.

Pokalbis vyko konferencijos forma. Pristatyta 30 pranešimų, aptariančių, menančių Šiaulių „Juventos“ progimnazijos istoriją, kaitą, darbščius mokyklos kūrėjus, ugdytinius ir jų pasiekimus, išskirtinumą (ši ugdymo įstaiga, mininti 50 metų veiklos sukaktį, sklandžiai suderina ir

bendrąjį, ir muzikinį lavinimą).

Smagu, kad į kvietimą dalyvauti konferencijoje aktyviai atsiliepė mokyklos alumnai, pedagogai, mokiniai. Sulaukta pranešimų iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Šveicarijos, Jungtinės Karalystės. Šalies pedagogai aptarė muzikos įtaką sveikatai, estetinio ugdymo svarbą asmenybės brandai. Pateikti asmeniniai pavyzdžiai, kaip muzika įtakojo asmenybės formavimąsi.

Konferencijos organizatoriai ir visa „Juventos“ progimnazijos bendruomenė tiki, kad muzikinio ugdymo svarba yra aktuali kiekviename laikmetyje, užtikrinanti kultūringo Lietuvos piliečio auginimo sėkmę ir brandą. Muzikos dėka gera žinia nešama apie įstaigą, miestą ir šalį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite