Angle down Atgal

Jūsų Zodiako ženklas - demono ar angelo?

Galite tikėti, galite ne, bet šis apibūdinimas - tikra tiesa.

1. Svarstyklės

Svarstyklės yra tyriausios iš visų zodiako ženklų. Jie yra ištikimi ir grakštūs, taip pat nepraranda savitvardos jokioje situacijoje, visuose dalykuose mato grožį ir laikosi nuomonės, kad gyvenimas per trumpas nerimauti dėl smulkmenų. Jei susitikinėjate su šio ženklo atstovu, būkite tikri - jums pasisekė. Jie atneš jūsų gyvenimui pusiausvyrą ir visada pasirūpins, kad jums būtų patogu. Ar tai ne angelas?

2. Jautis

Jei norite susirasti tikrą draugą, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į Jautį. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, turi tyrą širdį ir jų gyvenimo principas - nekenkti kitiems. Jie tiesiog mėgsta šypsenas kitų žmonių veiduose. Tai leidžia jiems jaustis gerai, nes visi yra laimingi. Ši atmosfera suteikia jiems vilties, kad pasaulis nėra toks jau blogas. 

3. Žuvys

Žuvys gyvena savo įsivaizduojamame pasaulyje. Jie yra nepaprastai dosnūs ir mėgsta palaikyti artimuosius bei jais rūpintis. Kai kiti žmonės neatsako už savo jausmus, jie linkę dėl to labai nerimauti. Tačiau galiausiai jie vis tiek nusprendžia, kad gyvenimas yra pakankamai gražus, kad į tokius dalykus nekreiptų dėmesio. Žuvys gali atleisti, bet niekada nepamirš joms padarytos žalos!

4. Šaulys

Šis ženklas simbolizuoja meilę. Nesvarbu, ar jis tave pažįsta tik dieną ar dvi, stengsis priversti tave nusišypsoti ir jaustis kuo geriau. Šauliui meilė yra ta jėga, kuri verčia pasaulį suktis. Labiausiai jis nekenčia veidmainystės, todėl jei nuspręsite jį apgauti, pasiruoškite tikrojo velnio pasireiškimui juose. 

5. Vandenis

Tai tikro gerumo ženklas! Vandeniai turi širdį, kuri pasiruošusi padėti visiems aplinkiniams su nuoširdžia šypsena veide. Jie linkę pritraukti žmones. Jiems patinka matyti visus laimingus, o svarbiausia – jie yra šios laimės priežastis. Vienintelis velniškas dalykas jų viduje yra didžiulis lytinis potraukis, kuris kartais gali sukelti problemų. Deja.

6. Dvyniai

Šis ženklas kartais gali būti geras, bet kartais blogas. Tokie žmonės yra tarsi angelai, kovojantys su vidiniu demonu. Kartais Dvyniai norės tau apsukti galvą, bet kartais jie elgsis kaip šventieji. Labiausiai visiems šiame ženkle patinka teigiama energija ir užkrečianti šypsena. Galų gale, kas gali jiems atsispirti, kai jie žiūri į tave šuniuko akimis?

7. Liūtas

Liūtai yra dosnūs, draugiški, palaikantys ir ramūs. Bet visa tai gali išnykti, jei juos sužeisite. Jie moka apsiginti, tad jei kaip nors pakenksite jiems, galite pasiruošti įspūdingam kerštui. Jei būtume jūsų vietoje, būtume budrūs!

8. Vėžys

Šis ženklas gana ramus, tačiau yra vienas „bet“! Jei jam pakenksite, bus blogai, jie tuoj pavirs žvėrimi. Tuomet pajusite, kas yra tikras pragaras. Vėžiai labiausiai nekenčia melo. Jei Vėžys pagauna jus meluojant, geriau pradėkite melstis Dievui, nes jie nepažįsta gailesčio, kai pyksta!

9. Mergelė

Mergelė yra žmogus, labiausiai susikoncentravęs į save, nei visi kiti ženklai. Bet jei kas nors yra pakankamai išprotėjęs, kad pažadintų juose žvėrį, to gailėsis iki paskutinės gyvenimo dienos! Neleiskite, kad apgaulinga išvaizda jus apgautų, ir niekada nevertinkite Mergelių paviršutiniškai. 

10. Avinas

Šis ženklas yra kiekvienos įmonės siela ir jį lydi alkoholinių gėrimų upės. O jei kalbėtume apie apgaulę, apkalbas ar išdavystę, jie gali tai padaryti nemirktelėdami, lyg tikri profesionalai. Ir tada stebisi, kodėl niekada nepatenka į dangų!

11. Ožiaragis

Šis zodiako ženklas problemų nekelia – jis pats sau yra problema. Ožiaragiai tiesiog nenori daryti gero, nes daryti blogus dalykus yra įdomiau. Kaip sakoma: „Geros merginos keliauja į dangų, o blogos – bet kur"! Tai yra jų gyvenimo šūkis!

12. Skorpionas

Šis ženklas dega taip, lyg ką tik būtų išėjęs iš pragaro. Geri darbai tikrai nėra jų prerogatyva, nes pirmiausia jie nori patenkinti savo troškimus. Jų lytinis potraukis yra nepaprastai stiprus, todėl net pornografijos žvaigždės jiems pavydi! Kai susitikinėjate su Skorpionu, būkite pasiruošę didelių emocijų pliūpsniui ir tikrai stulbinančiam malonumui. Ir jūs tiksliai žinote, ką mes turime omenyje, ar ne?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite