Angle down Atgal

Jūsų Zodiako priešingybė: kas ji ir ką tai reiškia?

Jei Zodiako ženklus įsivaizduojame išrikiuotus ratu, kiekvienas iš jų turi savo priešingybę, kuri „sėdi“ priešais juos. Astrologai skaičiuoja, kad lygiai už 6 pozicijų nuo jūsų esantis ženklas ir yra priešingas Zodiako polius. Nepaisant to, kad šie ženklai pasižymi visiškai skirtingomis savybėmis, jie nenumaldomai traukia vienas kitą. Juk ne veltui sakoma, kad priešingybės traukia.

Sužinokite, kas yra jūsų Zodiako priešingybė.

Avinas ir Svarstyklės

Ši pora pasižymi klasikine chemija, nes Aviną valdo Marsas, o Svarstykles – Venera. Vienas jų duoda tai, ko trūksta kitam. Avino aistra ir ugningumas jaudina protingas, analitiškas Svarstykles. O Svarstyklių diplomatija ir žavesys numalšina Avino beatodairiškumą. Ši pora sukuria veržlų ir intelektualų duetą, turintį daug energijos bei sumanumo. Jie taip pat dažnai prajuokina vienas kitą, nepaisant to, kad abu labai skirtingai žiūri į gyvenimą.

Jautis ir Skorpionas

Tarp šių ženklų vyrauja didžiulė fizinė trauka ir geidulys. Abu jie yra stiprūs ir pasitikintys savimi. Tačiau tokioje poroje pavydas gali būti problema, kadangi tiek Jautis, tiek Skorpionas yra labai savininkiški ir pavydūs. Užsispyrimas – dar viena kliūtis darniems šios poros santykiams. Viskas gerai, jei jų tikslai ir požiūris sutampa, bet jei įvyksta konfliktas, jis primena uraganą su žaibais.

Dvyniai ir Šaulys

Nepriklausomų, beatodairiškų pokštininkų pora, kuri vienas kitam suteikia drąsos ir pasitikėjimo. Ši pora yra smagi ir šiek tiek nenuspėjama. Abu šie ženklai yra itin komunikabilūs ir guvaus proto, todėl tokioje poroje būna daug gilių pokalbių bei filosofiškų diskusijų. Jie vertina vienas kito sumanumą ir lankstumą sprendžiant bet kokius gyvenimo iššūkius. Problema gali būti ta, kad nė vienas iš tikrųjų nenori rimtai įsipareigoti visam likusiam gyvenimu, todėl santykiai gali lengvai nutrūkti.

Vėžys ir Ožiaragis

Tai romantiškiausia Zodiako priešingybių pora. Kartu jie gali sujungti savo talentus ir energiją, palaikyti ir įgyvendinti vienas kito ambicijas, sukurti nuostabius, laimingus namus ir gilios partnerystės pamatą. Jie palaiko ir saugo vienas kitą šimtu procentų. Tiesa, jautrusis Vėžys kartais gali pareikšti pretenzijas, kad stoiškas ir stiprus Ožiaragis nepaiso jo emocinių poreikių.

Liūtas ir Vandenis

Įdomiausia Zodiako priešingybių pora. Liūtas įpratęs būti įvykių ir dėmesio centre, kurį vaizduoja pati Saulė, o Vandenis paprastai priskiriamas Zodiako pakraščiams, kuriuos reprezentuoja jį valdanti planeta – išorinis Uranas. Abu ženklai yra pasitikintys savimi ir atkaklūs, tačiau gerbia kitoniškumą, pasitikėjimą, kurį mato vienas kitame. Abu ryžtingi ir susikaupę, abu išdidūs ir nepriklausomi. Abu turi gerą humoro jausmą ir yra draugiški. Šiai porai niekada nebus nuobodu, nes ji spinduliuoja tikrą „priešybės traukia“ chemiją.

Mergelė ir Žuvys

Realistas susitinka su kūrybinguoju. Praktiškas perfekcionistas ir geidžiamas svajotojas. Mergelė yra Zodiako pragmatikė, o Žuvys svajoklės. Jie gyvenimą mato ir į jį žiūri labai skirtingai, tačiau juos sieja vienodai griežtas vidinis kritikas, todėl tarp jų užsimezga empatiškas ryšys ir jautrumas. Jie taip pat padeda vienas kitam. Mergelė stumia Žuvis imtis darbo ir daryti tai, ką reikia. Žuvys tuo tarpu nuramina ir atpalaiduoja Mergelę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite