Angle down Atgal

Jūsų šventei – originalios dovanos ir kūrybiškos pramogos

Rankų darbo dovanos, kūrybiniai vakarai, šventės bei vaikų stovyklos – visa tai rasite "Tilžės" prekybos centre įsikūrusioje Meno ir saviraiškos studijoje. Plačiau pasakoja studijos įkūrėja Neringa Margevičienė:

– Ši vasara mums pirmoji ir išties sėkminga. Didelę paklausą turi švenčių atributika, ypač krikštynų. Šiai gražiai progai gaminame albumų, žvakelių, paveiksliukų, rožantėlių ir t. t. Visa atributika kuriama individualiai, su meile ir geromis emocijomis.

Meno ir saviraiškos studijoje kuriamas dovanėles, švenčių atributiką priskirčiau provanso arba vintažo stiliams. Šie stiliai patinka šiauliečiams, užsakymų sulaukiame ir iš kitų Lietuvos miestų.

Studijoje organizuojame įvairias kūrybines veiklas: tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Rudenį vaikus planuojame kviesti į popamokinę veiklą, vyksiančią du kartus per savaitę. Meno ir saviraiškos studijoje taip pat gali vykti gimtadienio, mergvakario, kolektyvinės ir kitos šventės. Esame paruošę kūrybinę programą mokiniams nuo 1 iki 6 klasių. Studijoje telpa 20 žmonių.

Šią vasarą organizavome vasaros dienos vaikučių stovyklas. 3 stovyklos jau įvyko – su vaikais puikiai praleidome laiką. Numatomos dar dvi stovyklos šiomis dienomis: 08 06–10 d., 08 13–17 d. stovykloms renkamos 7–12 metų vaikų grupės. Penkias stovyklos dienas vaikai užsiims įvairia menine veikla: lipdys, pieš, dekoruos, kurs. Taip pat žais lauko žaidimus, keliaus prie "Lapės" tyrinėti augalijos, skaniai pietaus ir lankysis kine. Užsiėmimai vyks nuo pirmadienio iki penktadienio 10:00–17:00. Kaina – 75 Eur.

Meno ir saviraiškos studija

Tilžės g. 225, Šiauliai (PC „Tilžė“)

8 685 17 502

Daugiau informacijos ir nuotraukų rasite mūsų feisbuke: /ProvansoSvajos/

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite