Angle down Atgal

Jurbarko rajono pirmokus pasieks piniginė parama ir nemokami pietūs

Ši rugsėjo 1-oji kitokia mokiniams ir jų tėveliams ne vien dėl įvairių reikalavimų mokyklose, susijusių su COVID 19 grėsme. Šiais mokslo metais naujovė ir tai, kad nevertinant tėvų pajamų, nemokamus pietus gaus visi priešmokyklinio ugdymo mokinukai ir pirmųjų klasių mokiniai. Pastaruosius pirmą kartą pasieks ir Jurbarko rajono savivaldybės skirta 117 eurų vienkartinė  pirmoko parama. Šiemet šią dovaną gaus maždaug 200 rajono ugdymo įstaigas lankančių pirmokų.

Jurbarko rajono savivaldybės taryba sprendimą ,,Dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo ir mokėjimo Jurbarko rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“, kuriuo skiriama vienkartinė parama pirmųjų klasių mokiniams (117 Eur), besimokantiems Jurbarko rajono savivaldybės mokyklose, priėmė prieš pat  naujuosius metus, 2019 m. gruodžio 18 d.

Prašymą dėl vienkartinės paramos gali pateikti vienas iš vaiko tėvų ar globėjas seniūnijose pagal deklaruotą gyvenamąją vietą, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota – seniūnijose, kuriose faktiškai gyvenama. Prašymai priimami nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Priminsime, kad tuo pačiu savivaldybės sprendimu buvo priimtas nutarimas vienkartinę 117 eurų paramą skirti ir gimus vaikui, kurio tėvai (arba kuris nors iš tėvų) Jurbarko rajone deklaravę savo gyvenamąją vietą ne mažiau nei vienerius metus iki  vaiko gimimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite