Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Jurbarkietis dainininkas stilistas Vytenis kelia bures į Klaipėdą – verslą kurs kartu su žmona
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2020 m. Spalio 23 d. 13:40

Jurbarkietis dainininkas stilistas Vytenis kelia bures į Klaipėdą – verslą kurs kartu su žmona

Tauragė

Asmeninio albumo nuotr.

Brigita ŠliužaitėŠaltinis: Etaplius.lt


151400

Jurbarkietis Vytenis Partikas, televizijos projektų dalyvis, atlikėjas ir profesionalus kirpėjas–plaukų stilistas, atsisveikina su gimtaisiais kraštais ir su išrinktąja Justina šeimos uostui renkasi Klaipėdą. 

1603441661-74917.jpg

Vytenis jaunesnei jurbarkiečių kartai pažįstamas dar iš mokyklinių laikų, kai jo atliekamos dainos skambėdavo šventiniuose renginiuose ir konkursuose. Meno vadovės Alinos Dambrauskienės auklėtinis buvo kasmetinis konkurso „Laumės juosta“  dalyvis, o vėliau – ir kelių muzikos grupių atlikėjas. Viešoje erdvėje Vytenis išpopuliarėjo dalyvaudamas „Chorų karuose“, „Lietuvos balse“, realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ ir...  tapęs lietuviškosios Kim Kardashian pramintos Justinos širdies draugu ir sutuoktiniu. Pastarasis „titulas“  prilipo dėl poros išskirtinio dėmesio išvaizdai ir stiliui, nes abiejų veikla susijusi su grožio industrijos sritimi. Tad šiandien su Vyteniu kalbamės apie jo dabartinę veiklą, mėgstamą darbą, hobį-muziką, meilę ir planus. 

Vyteni, širdyje esi labiau dainininkas ar kirpimo meistras? Daugelis jurbarkiečių pamena stilingą vaikinuką, kuris dainuodavo rugsėjo pirmosios šventėse, konkursuose. Daina ir stilius tau „užprogramuoti“ nuo gimimo?

Net nežinau (šypsosi). Pradėjau dainuoti jau darželyje. Giminėje pas mus visi dainuojantys – tiek iš mamos pusės, tiek iš tėčio. Senelio pusbrolis, kiek žinau, kapelai vadovavo. Žodžiu, dainingi. Kai pradėjau eiti į pradinę mokyklą, sužinojau, kad mano klasėje įsikūrusi vaikų popchoro studija „Pasakėlė“. Jos vadovė Alina Dambrauskienė mane pastebėjo ir vedė muzikiniu keliu, kol užaugau ir tęsiau savo kelią savarankiškai. Kur tik mes nedalyvaudavome: renginiai, konkursai, festivaliai. Didžiausias jų – „Laumės juosta“ – suburdavo daug dainuojančių vaikų į krūvą, o tarp jų būdavau ir aš. Dabar daug šio festivalio dalyvių tapę garsiais dainininkais. Muzika iki šiol yra didžiausias mano hobis. O plaukų kirpimas, šukuosenos – mylimas darbas, kuriuo susižavėjau taip pat vaikystėje. Būdamas penkerių metų jau mamos drauges šukuodavau, todėl drąsiai galiu teigti, kad gimiau vienoje rankoje laikydamas mikrofoną, o kitoje – šukas. Abi veiklas vykdau su dideliu atsidavimu, nes jas vienija kūryba ir jausmas. Tiek muzikai, tiek darbui grožio salone atiduodu visą save.

Šeima, artimieji palaikė tavo pasirinkimą?

Taip, netgi labai. Ragino daryti tai, kas man patinka, ir eiti link svajonių išsipildymo. Gal todėl man ir sekėsi, nes turėjau tokį artimųjų palaikymą. Tikrai niekas neatkalbinėjo, nesakė, kad renkuosi ne vyrišką profesiją, nes matė mano gabumus. Dar vaikystėje su mama vaikščiodavau į kirpyklą „Frėja“, kuri vėliau tapo mano pirmąją darbo vieta, ir stebėdavau kirpėjų darbus. „Frėja“ tuo laiku buvo pati garsiausia Jurbarko kirpykla. Jei atvirai, su žirklėmis susidraugavau kur kas anksčiau, nei baigiau mokslus. Būdamas savamoksliu kirpėju jau 16-os metų turėjau Jurbarke nedidelę klientūrą, kurią kirpdavau už simbolinį užmokestį. Iš pirmų taip uždirbtų pinigų dar mokyklos laikais bėgau į audinių parduotuvę nusipirkti kirpyklines žirkles.Kai baigiau Jurbarko Vytauto Didžiojo vidurinę mokyklą, stojau įgyti kirpėjo kvalifikacijos, po metų ją kėliausi. Buvau įstojęs ir į Romerio universitetą, bet po metų mečiau mokslus, nes norėjau sugrįžti prie kirpėjo profesijos.

Kaip atsirado tavo gyvenime Viešvilė ir vaikų globos namai? Kokia veikla ten atvedė?

Dirbti vaikų namuose buvo mano svajonė. Dažniausiai, kai ko nors noriu ir užsibrėžiu tikslą, jį stengiuosi pasiekti bet kokia kaina. Bet čia didelių pastangų man įdėti nereikėjo – pats likimas į vaikų globos namus nuvedė. Pamenu, atsitiktinai radau skelbimą, kad ši įstaiga ieško socialinio užimtumo specialisto. Pristačiau dokumentus, dalyvavau konkurse į šią darbo vietą ir laimėjau. Buvau tada euforijoje, be galo džiaugiausi. Man labai patiko dirbti su vaikais. Būdavo, kad net pats nustebdavau, kad man su jais taip sekasi sutarti, įtraukti į užimtumo veiklas. Net ir šiandien su kai kuriais vaikais bendraujam ir palaikome šiltus ryšius.

O muzikinė veikla, lengvai pavyko „prasimušti“ į televizijos eterį?

Jei sieki savo svajonių, viskas pavyksta, tik reikia didelio noro ir pastangų. Man pasisekė, kad dalyvavau tokiuose televizijos projektuose, kaip „Lietuvos balsas“, „Chorų karai“, muzikiniame šou „Kaip Liveta pasakys“, įvairiose televizijos laidose. Kaip pavyko „prasimušti“? Į „Chorų karus“ patekau, nes dalyvavau atrankoje. Tada susipažinau su Ingrida Kazlauskaite ir po ilgo laiko, prisiminusi mane, ji pasiūlė sudalyvauti jų projekte „Kaip Liveta pasakys”. Per kiekvieną projektą tu randi naujų draugų ir pažinčių – taip ir eina ši grandinė. Ne tik projektai. Kažkas kažką pasiūlo, pakviečia. Dainavau ir keliose muzikos grupėse. Pirmoji, pamenu, buvo Lietuvoje ant bangos kylanti grupė „3”, toliau – „Dodi“, ir trečia, naujausia, susikūrusi iš televizinio projekto, pavadinimu „Jie“. Šios grupės krikštamote tapo Liveta Kazlauskienė. Šiuo metu mano dainos skirtos mylimajai Justinai. Sužadėtuvėms buvo skirta mano daina „Tik pabučiuok“, vestuvėms – „Tekėk“.

Grįžkime prie kitos gyvenimo pusės – kirpėjo-stilisto darbo. Kažkada esi pasakęs „mažame mieste blizgu kaip žvaigždė“. Kaip dabar, didmiesčio konkurencija nebaugina?

Faktas lieka faktu, dirbdamas mažame mieste blizgi kaip žvaigždė jau vien todėl, kad vyrų kirpėjų-stilistų būna mažai arba išvis nėra. Didmiestyje reikia įdėti daug daugiau pastangų, kad sužibėtum, bet aš pasiryžęs tai padaryti visu 100 procentų.Kaip jau minėjau, pirmiausia dirbau kirpėju Jurbarke, po to sparnus skleidžiau Panevėžio link. Ten kėliausi kvalifikaciją ir dirbau, po to grįžau arčiau namų – į Viešvilę, iš ten – į Tauragę. Teko padirbėti ir Kaune. Dabar laimės ir sėkmės ieškosiu Klaipėdoje, kur išvažiavau paskui savo mylimą žmoną Justiną, su kuria kartu ruošiamės atidaryti grožio saloną. Kiekvienas meistras ieško kuo geresnio kampelio sau ir savo klientams, bet dabar, manau, įsikursim čia ilgam. Dabar dar turiu veiklos ir užsienyje – skraidau į Londoną darbuotis kartu su žmona, nes ji ten dirba grožio salone. Jos sritis – permanentiniai makiažai ir injekcijos. Esame jau išsinuomoję Klaipėdoje patalpas, teliko pagal dizainerės brėžinius padaryti remontą ir sustatyti baldus. Salonas bus įkurtas pačioje Klaipėdos širdyje – senamiestyje, Tiltų gatvėje. Salonas išsiskirs nuo kitų tuo, kad jame dirbs vieni iš geriausių grožio meistrų savo srityse. Stengsimės surinkti pati geriausią kolektyvą.

Vestuvėms žmonai šukuoseną pats darėte ar atidavėte į kitų profesionalų rankas?

Kadangi jaunosios negalėjau matyti, tad šukuosenos nedariau. Bet visoms kitoms progoms pasistengiu pagražinti.

Numatę povestuvinę kelionę? Kokie artimiausi jaunavedžių planai?

Povestuvinėje kelionėje dar nebuvome, nes norime ilsėtis Turkijoje, bet susidariusi situacija dėl COVID atidėjo mūsų planus pavasariui. O planai dabar paprasti – darnūs, gražūs mūsų šeimos santykiai ir sėkmingas verslas. Esame du kaip vienas. Gyvenime, namuose, versle.

Partikų kasdienybė – tokia pat stilinga, kaip nuotraukose, ar paprasta – „jurbarkietiška“?

Savaitgaliais mes tokie pat, kaip ir visi kiti – paprasti, į treningus įšokantys žmogeliukai. Sekmadieniais mėgstame prisigaminti maisto, įsijungti kokį siaubo filmą ir drybsoti nieko nebeveikdami lovoje su aplinkui mus daug lėkščių (juokiasi). Leidžiame sau valgyti viską ir mėgaujamės gyvenimu.



REDAKCIJA REKOMENDUOJA