Angle down Atgal

Jurbarkiečių pranešimas išgirstas – įstrigę paukščiai iš vandens gniaužtų išvaduoti

Trečiadienį į Jurbarko rajono savivaldybės socialinį tinklą „Facebook“ buvo gauti kelių susirūpinusių rajono gyventojų pranešimai su filmuota medžiaga, kad Jurbarkų tvenkinyje esančioje vandens pratekėjimo sistemoje yra įstrigusios trys laukinės antys. Po didžiulių liūčių Jurbarkų tvenkinys kaip niekad patvinęs ir dėl didelės vandens jėgos paukščiai neturėjo galimybių išskristi ar išplaukti.

„Pagal gautus gyventojų pranešimus buvo kreiptasi į atsakingas tarnybas. Į gautą pagalbos prašymą sureagavo Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai, kurie rado laiko ir atvykę dėjo visas pastangas tam, kad išgelbėtų įstrigusius paukščius. Jų pastangomis laukiniai paukščiai buvo nukreipti į vandens nutekėjimo angas ir vienas jų sėkmingai išplaukė. Tikimasi, kad ir likę du galės pranerti pro patvinusį vandenį.

Tokia Jurbarko rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos reakcija į pagalbą gyvūnams įrodo, kad nelaimei ištikus rajono gyventojus, bus dedamos visos pastangos ar net rizikuojama gyvybe siekiant padėti.

Dėkojame gyventojams, kurie naudojasi visomis prieinamomis priemonėmis susisiekti su Jurbarko rajono savivaldybės administracija ir praneša apie pastebimas problemas“, – pranešama Jurbarko r. savivaldybės socialiniame tinkle.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite