Angle down Atgal

Jurbarke pirmą kartą bus pagerbti organų donorai

Žvakutės organų donorams pagerbti degs ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir Jurbarke. Jurbarkiečiai kviečiami uždegti žvakutes organų donorams pagerbti spalio 8 dieną (penktadienį), kada Lietuvoje minima organų donorystės diena. Žvakės Jurbarke bus degamos savivaldybės aikštėje nuo 15 iki 19 val.

„Kviečiu ateiti ir pagerbti tuos, kurie sunkią mirties valandą sutiko, kad jų artimas žmogus taptų donoru. Atvykite ir atsineškite raudoną žvakelę. Taip pasakysime „Ačiū“ už išgelbėtas gyvybes. Juk niekas nežinome, ar netapsime tais, kurie stosime į laukiančiųjų sąrašą“, – savo feisbuko paskyroje jurbarkiečius kvietė šios akcijos iniciatorė Jurbarko r. tarybos narė Inga Molevaitė.

Inga „Mūsų laikui“ pasakojo, kad mintis paminėti šią dieną jai kilo po to, kai į ją kreipėsi moteris, kurios dukrai buvo atlikta inkstų transplantacija. Pati I. Molevaitė turi donoro kortelę, kas yra kaip patvirtinimas, kad savanoriškai ir neatlygintinai išreiškė valią po savo mirties dovanoti organus ir (ar) audinius transplantacijai. Inga patikino, kad tapti organų donore apsisprendė labai lengvai. „Būti po mirties kažkam naudinga – pats geriausias dalykas, o jei dar gali išgelbėti kelias gyvybes – apskritai fantastika“, – sakė ji.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite