Angle down Atgal

Jurbarke nuo kitos savaitės skelbiama šildymo sezono pradžia

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo spalio 19 dienos, pirmadienio, skelbiama oficiali šildymo sezono pradžia. Šią savaitę Savivaldybės nurodymu mieste turi būti baigti parengiamieji darbai.

Apie tai praneša centralizuotai šilumą Jurbarkui tiekianti Kauno miesto savivaldybės įsteigta bendrovė „Kauno energija“.

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos įsakyme taip pat nurodoma, kad šilumos vartotojai gyvenamuosiuose namuose turi teisę, suderinę su šilumos tiekėju, jeigu yra techninės galimybės, patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, nepažeisdami higienos normų. Tokį sprendimą gyventojai gali priimti butų ir kitų patalpų savininkų balsų dauguma. Apie priimtą sprendimą šilumos vartotojams atstovaujantis asmuo (administratorius, bendrijos pirmininkas ar jungtinės veiklos įgaliotinis) turi raštu informuoti šilumos tiekėją.

Pasak AB „Kauno energija“ atstovo Ūdrio Staselkos, įmonė nuolat pasirengusi tiekti šilumą ir ją tiekia vartotojams, kada tik jie pageidauja. Bendrovė išlaiko šilumos tiekimo parametrus iki pat pastatų įvadų, tad šildymą įjungti galima bet kuriuo metu. Fiziškai šildymą įjungia ir parametrus sureguliuoja namo šildymo bei karšto vandens sistemų prižiūrėtojas.

Pastatų viduje už šilumos ir karšto vandens sistemų priežiūrą bei remontą yra atsakingi gyventojų pasirinkti pastatų administratoriai ir kvalifikuoti šildymo bei karšto vandens sistemų prižiūrėtojai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite