Angle down Atgal

Jurbarke apdovanoti Lietuvos mažojo futbolo čempionato nugalėtojai

2020 metų Lietuvos mažojo futbolo 7x7 paskutinis, šeštasis etapas praėjusį šeštadienį buvo sužaistas Jurbarko mieste. Būtent Jurbarke paaiškėjo galutinė turnyrinė lentelė ir visos komandos prizininkės. Ketvirtojo Lietuvos mažojo futbolo čempionato nugalėtojais tapo Kauno „Arsenalo“ komanda. Jurbarko „Imsrė“ čempionate iškovojo III-ąją vietą, Kauno komanda „Hegelmann Minifootball“ – II-ąją. Visos prizininkės pagerino savo rezultatus, lyginant su 2019 metais, ir užėmė aukštesnes vietas.

Čempionai paaiškėjo greitai

Jurbarko mieste vykęs paskutinis čempionato etapas, kuris buvo tiesiogiai transliuojamas, buvo ilgasis ir kai kurioms komandos reikėjo sužaisti po tris rungtynes per dieną. „Arsenalas“ į Jurbarką atvyko favorito pozicijoje ir, norint užsitikrinti čempionų titulą, jiems patiems reikėjo laimėti dvejas rungtynes arba sulaukti Jurbarko „Imsrės“ kluptelėjimo ir tada iškovoti tik vieną pergalę. Būtent tas ir įvyko.

Jurbarko „Imsrė“ pirmajame savo mače neatsilaikė prieš Kauno „Hegelmann Minifootball“ komandą ir rungtynes pralaimėjo 0:3. Tuo „Arsenalas“ nesunkiai pasinaudojo ir patys 3:0 nugalėjo KKSC „Prienai“ žaidėjus bei jau dienos pradžioje galėjo džiaugtis, kad vakare jie į viršų kels čempionų taurę.

Kauno „Hegelmann Minifootball“ komanda, nugalėjusi „Imsrę“, juos nustūmė į trečią vietą, o patys pakilo į antrąją poziciją. Tokia eiga „Hegelmann Minifootball“ taip pat pasinaudojo, laimėjo ir likusias savo rungtynes bei užsitikrino sidabrą.

Tuo metu Jurbarko komanda po pirmų pralaimėtų rungtynių antrose dienos rungtynėse bei su SC-FK „Akmenės“ klubu sužaidė lygiosiomis 2:2, o  trečiose iš tikro parodė, ką gali, ir pasismagino iš širdies – sutriuškinuo FK „Šilalė-Prolain“ klubą rezultatu 8:2 ir pelnė bronzos medalius.

Apdovanojimai – iš legendų rankų

Finalinį Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapą tribūnose stebėjo ir didžiojo futbolo legendos – Stanislovas Danisevičius ir Valdas Ivanauskas. Savo kartų legendos liko sužavėtos čempionato ir komandų lygiu. Abu buvę garsūs futbolininkai tarė ir sveikinimo žodį komandoms bei įteikė prizininkams medalius ir taures.

Jie pasveikino ne tik prizininkes, bet įteikė ir individualius apdovanojimus. Ant puikios Jurbarko stadiono vejos buvo išdalinti ir keturi individualūs trofėjai. Pirmą kartą įsteigtos šauniausios komandos socialinės komunikacijos trofėjų gavo Kauno „Hegelmann Minifootball“ ekipa, o geriausiu komandos vadovu išrinktas Jurbarko „Imsrės“ vadovas Matas Venslauskas.

Geriausiu čempionato žaidėju buvo išrinktas čempionų komandos, Kauno „Arsenalo“, narys Aistis Stanaitis, o rezultatyviausio čempionato žaidėjo trofėjus atiteko „Imsrės“ puolėjui Laurynui Danieliui, kuris paskutinėse rungtynėse prieš „Šilalę“ pelnė keturis įvarčius ir pakilo į pirmąją vietą rezultatyviausių sąraše. Per 11 rungtynių L. Danielius sugebėjo įmušti net 17 įvarčių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite