„Jurbarkas" – „TOPsport–RKL" B diviziono čempionas

Jurbarkas
Saulius Čirba nuotr.

Regionų krepšinio lygos („TOPsport–RKL") B diviziono čempionų vardai atiteko „Jurbarko" krepšininkams. Povilo Valaičio auklėtiniai Prienuose vykusiame finale 76:62 (21:12, 22:25, 20:11, 13:14) palaužė Kazlų Rūdos SC „Ataką".

Deivido Rinkūno vedamas „Jurbarkas" jau rungtynių pradžioje susikrovė dviženklę persvarą. Tiesa, Manto Sadausko ir kitų Kazlų Rūdos krepšininkų pastangomis „Atakai" pavyko priartėti ir po dviejų kėlinių komandas skyrė vos 6 taškai.

Vis tik po pertraukos „Jurbarkas" atrodė kur kas užtikrinčiau. Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui naujieji B diviziono čempionai turėjo 15 taškų pranašumą. Paskutinėje atkarpoje Kazlų Rūda prie varžovų pavojingiau priartėti nesugebėjo.

Naudingiausiu finalo žaidėju išrinktas D. Rinkūnas per 29 min. pelnė 19 taškų, atkovojo 4 kamuolius, perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Kazlų Rūdoje naudingiausias buvo 25 naudingumo balus surinkęs. M. Sadauskas.

Abi komandos pateko į kito sezono „TOPsport–RKL" A divizioną.

„Jurbarkui" tai jau antrasis trofėjus šį sezoną. Prieš mėnesį P. Valaičio treniruojamas klubas triumfavo ir „TOPsport" taurėje.

2020–2021 m. sezone „Jurbarkas" iš viso iškovojo 25 pergales ir patyrė vos 1 pralaimėjimą.

„TOPsport–RKL" B divizione šį sezoną varžėsi 19 komandų.