Angle down Atgal

„Juodeliai“ investicijų Videniškiuose neatsisako

Lapkričio 13 d. Molėtų rajono meras Saulius Jauneika Vilniuje susitiko su UAB „Juodeliai“ valdybos pirmininku Andriumi Zimnicku.

Dalykinio susitikimo metu vienos didžiausių medienos perdirbimo įmonių Baltijos šalyse UAB „Juodeliai“ valdybos pirmininkas A. Zimnickas merą S. Jauneiką patikino, kad įmonė savo ketinimų investuoti į prieš trejetą metų įsigytą UAB „Sodo namas“ pastatų kompleksą Videniškiuose ir ten pradėti gamybą – neatsisako, tačiau konkrečių datų, veiklų ar parengiamųjų darbų pradžios neįvardijo ir plačiau investicijų nekomentavo.

„Viltis ir tikėjimas, kad mūsų rajone bus pradėta medienos produktų gamyba ir sukurta naujų darbo vietų – išlieka. Suprantame, kad tai itin prisidėtų prie rajono ekonominės vertės didinimo, todėl ir toliau derėsimės, tarsimės, palaikysime produktyvų bendradarbiavimą bei aktyviai ieškosime bendrų sprendimų“, - po susitikimo sakė meras S. Jauneika.

*****
Uždaroji akcinė bendrovė „Juodeliai“ įkurta 1994 metais. UAB „Juodeliai“ vykdo skaidrią ir atsakingą verslo praktiką, pasisako už etiško verslo kultūrą. Europos standarto gaminių įmonės šūkis išreiškia kompanijos dėmesį savo produkcijai ir klientams: aukštos kokybės gaminiai, greita reakcija į užsakymus, abipusiai pirkėjui ir pardavėjui naudingi sandoriai. Laikydamasi griežtų Europos standartų reikalavimų, būdama atsakinga prieš darbuotojus bei klientus ir nesibaimindama diegti inovacijų, UAB „Juodeliai“ pasiekia puikių rezultatų Lietuvoje ir užsienio šalyse.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite