Angle down Atgal

Jungtinės Karalystės policija suėmė senolę, nes ji pati to norėjo

Vienos iš didžiausių Jungtinės Karalystės miestų policijos pajėgos suėmė 93 metų moterį, nors ji nepadarė jokio nusikaltimo. Pasirodo, tai buvo vienas iš jos gyvenimo norų, praneša portalas „The Guardian“.

Britė Pam Smith teigė, kad Didžiojo Mančesterio policija padarė „senyvą moterį labai laimingą“, suimdami jos močiutę.

„Ji yra pakankamai silpnos sveikatos ir norėjo įgyvendinti kažką panašaus, kol dar turi pakankamai jėgų mėgautis. Ji visą savo gyvenimą buvo „gerietė“ (bent taip sako pati) ir norėjo patirti kažką, ką tikrai prisimins! Ji yra žvaigždė“, – tvirtino P. Smith.

Norėdama išreikšti dėkingumą, senolės anūkė socialiniame tinkle „Twitter“ pasidalijo žinute, surinkusia daugiau nei 5 tūkst. teigiamų reakcijų. Joje moteris dėkojo Didžiojo Mančesterio policijos departamentui už tai, kad išpildė jos močiutės Josie Birds norą.

„Labai ačiū @gmpolice už tai, kad šiandien „suėmėte“ mano močiutę Josie. Jai 93 metai ir jos sveikata prastėja, ji norėjo būti suimta dėl kažko, kol dar ne per vėlu. Ji turi auksinę širdį ir mėgavosi kiekviena šiandienos akimirka. Ačiū, kad išpildėte jos norą“, – rašoma socialinio tinklo žinutėje.

Didžiojo Mančesterio policija savo ataskaitoje teigė, kad prieš porą savaičių viena bendruomenės narė kreipėsi į policijos pareigūną iš Šiaurės Mančesterio divizijos su šiek tiek neįprastu prašymu. Moteris paminėjo, kad jos 93-ejų močiutė turi vieną gyvenimo norą ir policija galėtų padėti jį įgyvendinti.

Tas močiutės noras buvo būti suimtai ir išgabentai į vieną iš policijos komisariatų, kad ji galėtų patirti, ką reiškia būti kitoje įstatymų barikadų pusėje.

Mančesterio miesto policijos inspektorės Denise Pye teigimu, policijos dėmesys yra orientuotas į bendruomenę ir būdus, kaip jai galima padėti. Šiuo atveju policija per trumpą laiką sugebėjo išpildyti senstančios moters norą ir suteikti dieną, kurios ji tikrai nepamirš.

„Mes norime, kad bendruomenė jaustųsi užtikrintai ir galėtų patogiai prieiti prie mūsų pareigūnų, kai tik juos pamato. Mes džiaugiamės, kad mums pavyko senolę priversti nusišypsoti ir išbraukti vieną punktą iš jos gyvenimo norų sąrašo“, – teigė D. Pye.

Tai ne pirmas kartas, kai Jungtinės Karalystės policija vykdo tokias „užduotis“. Kovo mėnesį buvo išpildytas 104 metų Anne Brokenbrow noras būti suimtai, ją išgabenus iš Bristolio pensionato. Suimtoji tuo metu teigė, kad mėgavosi patirtimi: „Puikiai praleidau dieną – buvo tikrai įdomu. Nieko panašaus anksčiau nesu patyrusi. Jie net uždėjo man antrankius, todėl patirtis buvo visavertė.“

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite