Angle down Atgal

Jums patinka švara? Patarimai, kurie padės ją palaikyti namuose

Kiekvienam žmogui gera, kai namai dvelkia švara ir tvarkingumu. Kartais tvarkytis nėra labai lengva – tai užima daug laiko ir reikalauja tikrai nemažai pastangų. Pristatome jums keletą gudrybių, kurios palengvins namų tvarkymą!

1. Lygintuvo valymas

Jei dažnai naudojate lygintuvą, ant jo galite pastebėti suodžių sankaupas, kurios gali sugadinti jūsų drabužius. Paprasčiausias būdas atsikratyti šios problemos – sudrėkinti popierinį rankšluostį actu, uždėti ant lygintuvo ir po kelių minučių nuvalyti paviršių. Jei tai nepadės, sumaišykite actą su soda ir tada dėkite ant lygintuvo.

2. Įbrėžimų pašalinimas nuo lėkščių

Nuo dažno naudojimo lėkštės tampa subraižytos. Jums reikės ploviklio ir blizginimo priemonės, kurios gali būti tiek skystos, tiek miltelių pavidalu. Rezultatas jus nustebins!

3. Minkštų baldų valymas

Mikropluošto audinys yra naudojamas baldų apmušalams, tačiau jį sunku išvalyti. Alkoholis jums puikiai padės pašalinti dėmes nuo baldų. Tiesiog užpurkškite alkoholio ant dėmės ir gerai įtrinkite kempine.

4. Puodų valymas

Visi, gaminantys žmonės, žino, kaip sunku pašalinti dėmes nuo puodo. Paprastas ploviklis čia nepadės. Naudokite orkaitės valiklį – užtepkite jį ant nešvarumų, palikite 90 minučių ir tada nuvalykite.

5. Palangių valymas

Net patys geriausi namų šeimininkai dažnai pamiršta palanges, tačiau ten kaupiasi labai daug nešvarumų! Būtina jas valyti bent kartą per metus, pavyzdžiui, pavasarį. Jums reikės sodos, acto ir šilto vandens mišinio.

6. Dujinės valymas

Nuo dujinės degiklių gana sunku pašalinti įsisenėjusias dėmes. Tačiau pasirodo, kad šią problemą išspręsti yra labai paprasta. Degiklius reikia sudėti į maišelius, į juos įpilti amoniako, sandariai uždaryti, palikti per naktį, o po to nuplauti. Neliks jokių nešvarumų!

7. Mikrobangų krosnelės valymas

Dažniausia problema namuose yra nešvari mikrobangų krosnelė. Bet išvalyti ją taip pat lengva, kaip ir išpurvinti! Jums reikia tik vandens su actu tirpalo!

8. Pagalvių balinimas

Miegoti ant pageltusių pagalvių nėra malonu. Bet jūs galite išspręsti šią problemą, skalbdami savo pagalves, į skalbimo mašiną įpilkite indelį skalbimo miltelių, indų ploviklio, baliklio ir 1/2 dangtelio borakso. Skalbkite karštame vandenyje.

9. Guminių batų valymas

Nuvalyti guminius batus padės muilo tirpalas. Kai tik nuplausite batus, juos patepkite alyvuogių aliejumi, geriausia – dviem sluoksniais.

10. Kalkių nuosėdų pašalinimas

Laime, yra vienas ingredientas, kuris gali palengvinti jūsų kovą su kalkėmis – tai actas!

Ar žinojote šiuos metodus? Manome, kad šie patarimai tikrai pagelbės susitvarkyti namus ir juose visuomet bus švara!

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite