Angle down Atgal

„Jump Vilnius" sugrįžta antram šuoliui

Sekmadienį Vilniaus Gedimino prospekte antrus metus iš eilės vyks aktyvaus laisvalaikio šventė „Jump Vilnius". Miesto gyventojus ir svečius kvies žinomi šalies lengvaatlečiai, kurie stebins specialiais pasirodymais.

Ant Gedimino prospekto grindinio bus suformuoti skirtingų lengvosios atletikos rungčių sektoriai, kuriuose vyks ir profesionalių, ir jaunųjų lengvaatlečių pasirodymai. Renginio svečiai galės išbandyti įvairias rungtis - bėgimo, trišuolio, šuolio į aukštį ar tolį ir kitas.

"Jump Vilnius” yra aktyvaus laisvalaikio šventė, kurios tikslas yra ne tik prisidėti prie aktyvaus miesto kūrimo, tačiau ir paskatinti žmones užsiimti sportine veikla, supažindinti su lengvąja atletika ir pasidalinti jos energija”, - teigia renginio ambasadorė, Europos uždarų patalpų šuolių į aukštį čempionė, Lietuvos rekordininkė Airinė Palšytė.

Jai pritaria ir bendrovės „Sportland LT" vadovas Juras Vėželis: „Jau po pirmųjų „Jump Vilnius" įspūdžių žinojome - tai tikrai turime pakartoti. Šiemet sugrįžtame tam, kad Vilniaus centre būtų dar daugiau emocijų, sveiko noro pasivaržyti ir pamatyti gyvai įdomiausius lengvosios atletikos kadrus".

Kaip ir praėjusiais metais, apsilankiusieji „Jump Vilnius" turės progą pasitikrinti savo drąsą, atlikdami šuolį iš penkių metrų aukščio arba sudalyvauti aktyvioje batutų treniruotėje.

Sostinės centre įrengtose lengvosios atletikos erdvėse bus siekiama ir įvairių rekordų.

Jaunųjų renginio dalyvių lauks naujovės. Jei pernai mažieji rikiavosi prie 50 m batuto, šiemet jie džiaugsis dvigubai ilgesniu - 100 metrų - batutu.

Visa veikla „Jump Vilnius" renginyje nemokama.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite