Angle down Atgal

Judriausioje Šiaulių sankryžoje – efektyvi reklama „2go“ lauko ekrane

Įrengti arterinėse didžiausio gyventojų srauto sulaukiančiose miestų gatvėse ir šalia lankomiausių objektų išskirtinės raiškos LED technologijos „2go“ lauko ekranai užtikrina maksimalų vaizdo reklamos pastebimumą. Lauko ekranai – efektyvus sprendimas norintiems rodyti reklamą ar informaciją lauke. Judriausioje vietoje įrengtas išskirtinės raiškos lauko ekranas užtikrins maksimalų transliuojamos informacijos pastebimumą.

2go“ lauko ekranas pasiekia tūkstantinę auditoriją

Norintiems būti greitai pastebimiems Šiauliuose, pravartu išbandyti „2go“ lauko reklamos ekraną „Didžiausia sankryža“. Šis ekranas įrengtas Dubijos ir Žemaitės gatvių sankryžoje, kurią sudaro 14 eismo juostų. Čia eismas intensyvus įvairiu paros metu, todėl LED ekranu transliuojamas turinys matomas visą parą.

Kad lauko ekranų reklama būtų tikrai pastebėta praeivių ir kitų eismo dalyvių, itin svarbi ekrano raiška. „Didžiausia sankryža“ ekrano rezoliucija yra pakankamai aukšta, todėl juo transliuojama reklama yra ryškių, gerai pastebimų spalvų. Taip pat svarbus ir ekrano dydis: judriausioje sankryžoje Šiauliuose esantis „2go“ ekrano dydis yra 32 kvadratiniai metrai (8x4 m), apskritai tokio dydžio reklaminių stendų Šiaulių mieste yra tik 2 vnt.

Ryškumu išsiskiriantys ekranai yra atsparūs smūgiams ir drėgmei, jais transliuojama informacija gerai ir aiškiai matoma netgi dėvint akinius nuo saulės.

„2go“ lauko ekranas įrengti pėsčiųjų, dviratininkų, paspirtukininkų ir važiuojančių automobiliais įprastinei veiklai netrukdančiame aukštyje. Ekranu transliuojama reklama arba informacija pasiekia plačią įvairaus amžiaus auditoriją. Per savaitę pro šį reklaminį ekraną vidutiniškai pravažiuoja apie 332 tūkst. automobilių.

Pažangiosos LED technologijos „2go“ lauko ekranas „Didžiausia sankryža“ gali greitai keisti reklamą. Transliuojamos reklamos panašios į reklamą televizijoje ar internete. Jų privalumas – nesusiduria su reklamos blokavimo ir perjungimo trikdžiais.

Lauko reklamos ekranai naudoja švarią energiją

Lauko reklama yra viena efektyviausių reklamos formų. Apie prekes ir paslaugas pontencialūs pirkėjai informuojami itin greitai. Lauko ekranai taip pat praverčia norint transliuoti kokią nors informaciją.

Lokacijos LED ekranams parenkamos pagal šalia esančius visuomeninius traukos objektus. Didžiausios Šiauliuose lauko ekranas įrengtas netoli prekybos centro, sporto klubo, viešbučio, degalinės, autoserviso ir kt., arti miesto centro. Ši vieta taip pat jungia centrinę miesto dalį su pietine. Be to, tai vienas pagrindinių kelių, vedančių į centrinę miesto turgavietę. Sankryža yra viena judriausių mieste ir turinčių didžiausią eismo srautą.

Dalis „2go“ tinkle esančių ekranų yra paremti atsinaujinančių energijos šaltinių gamyba ir naudojimu. Lietuvoje šie ekranai yra vieninteliai, kuriuose įrengtos saulės baterijos ir vaizdo reklamos transliacijoms naudojama švari saulės energija. Savų saulės elektrinių neturintys ekranai veikia vartodami tik ekologišką elektros energiją. Saulės energiją naudoja ir Šiauliuose įrengtas „Didžiausia sankryža“ lauko reklamos ekranas.

Daugiau informacijos galite rasti čia:

„2go“ lauko ekranas „Didžiausia sankryža“ Šiauliuose

Lauko ekranai Šiauliuose

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“

Lauko ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

Reklaminių klipų kūrimas

Led ekranų prekyba

Kontaktai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite