Angle down Atgal

Judėjimo negalią turinčių asmenų transportavimas – jau ir Šiauliuose!

Birželio 6-ąją Šiauliuose startavo naujas paslaugų kompleksas, skirtas judėjimo negalią turintiems asmenims. Kuo paslauga naudinga neįgaliesiems ir kaip ją galima užsisakyti, atsako Evelina Gulijeva, VšĮ „Socialinių paslaugų informacijos centras“ direktorė:

– Tai paslauga, kuria gali pasinaudoti kiekvienas – nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar socialinio statuso. Ji pritaikyta tiek žmonėms, judantiems neįgaliojo vežimėlio pagalba, tiek gulintiems ar sėdintiems ligoniams. Paslaugos užsakymas itin paprastas – telefoninė registracija. Apmokėjimas – po paslaugos suteikimo.

Trumpai apie paslaugą:

– Ligonio (tiek sėdinčio, tiek gulinčio) nešimo paslauga (jei gyvenate name, kuriame nėra lifto).

– Jums nereikia rūpintis įranga: neįgaliojo vežimėliu, lova-vežimėliu (gulinčiam ligoniui), neštuvais.

– Mes savo klientais pasirūpiname „nuo lovos – iki lovos“. Jei artimieji pageidauja, jie gali vykti kartu su mumis arba savo artimąjį patikėti tik mums.

– Transportavimo metu (visada be išimties) važiuoja bei klientą lydi 2 vairuotojai-asistentai.

– Kaina nustatoma priklausomai nuo aukšto, į kurį nešamas ligonis/neįgalusis, nuvažiuotų kilometrų skaičiaus, laukimo paslaugos.

Svarbu įsidėmėti, kad paslauga yra skirta ne greitosios medicinos pagalbos klientams (kai reikalinga medicininė priežiūra transportuojant) ir transportavimo metu medicinos paslaugų įstaigos darbuotojai neteikia!

Pervežimo paslaugą galima užsisakyti kiekvieną darbo dieną nuo
8 iki 17 val. tel. 8 645 49 444.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite