Angle down Atgal

Lietuvio žygdarbis nuskambėjo per visą Amerikos žiniasklaidą (vaizdo įrašas)

Ketvirtadienį 19-metis vaikinas iš Lietuvos tapo didvyriu visoje JAV žiniasklaidoje.

Iš Šilutės kilęs Domantas Kairaitis ketvirtadienį išgelbėjo jaunos mergaitės iš Prancūzijos gyvybę.

Kaip pranešė policija, šešerių metų mergaitė plaukiojo su savo 13-os metų broliu ir 14-os metų pusbroliu Masačusetso „Yarmouth“ kurorto viešbučio vidiniame baseine. Netrukus pastebėta, kad mergaitė nebeišnyra iš vandens. Skendusios šešiametės brolis ir pusbrolis iškėlė ją iš baseino, tačiau ji jau buvo praradusi sąmonę. Išgirdęs mergaitės motinos šauksmus ir išgąstį viešbučio vestibiulyje, 19-metis Domantas Kairaitis, vasarai kurorte įsidarbinęs lietuvis, nedvejodamas bėgo gaivinti mergaitės.

Po įvykio, kuris vos nesibaigė tragiškai, portalui boston.cbslocal.com vaikinas pasakojo, kad išgirdęs klykiančią moterį, suprato tik žodį „vaikas“. Pasak Amerikos žiniasklaidos, poilsiavusi prancūzų šeima nemokėjo anglų kalbos.

„Ji pradėjo verkti ir supratau, kad mergaitei viskas bus gerai", – pasakojo D. Kairaitis.

Policija pareiškime penktadienį pareiškė: „Su vertėjų pagalba mes galėjome nustatyti, kad suaugusieji buvo už lauko baseino ir paliko mergaitę su vyresniu broliu ir jo pusbroliu. Išgelbėta mergaitė buvo geros būklės, ji pristatyta į ligoninę stebėjimui."

„Yarmouth policijos departamentas giria greitus ir ryžtingus paauglių ir viešbučio darbuotojo Kairaičio veiksmus, padedančius išgelbėti vaiko gyvenimą“, – sakė policija. Vyresniojo pavaduotojo pavaduotojas Steven Xiarhos pridūrė: „Mes labai didžiuojamės juo ir jis turėtų didžiuotis savimi."

Parengta pagal boston.cbslocal.com informaciją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite