Angle down Atgal

Joniškis – aktyvų gyvenimo būdą propaguojantis miestas

Praėjusį savaitgalį, rugsėjo 15-17 dienomis, Palangoje šurmuliavo žmonės mėgstantys aktyvų gyvenimo būdą. Čia, kaip ir kiekvienais metais, vyko festivalis „Auksinis ruduo“ (organizuojamas Lietuvos Moterų Sporto Asociacijos), kuris buvo skirtas paminėti Europos sporto savaitę „BeActive".

Šis festivalis jau nebeįsivaizduojamas be joniškiečių. Kaip ir kiekvienais metais, vadovė Lina Budrienė, kartu suburia visus norinčius aktyviai praleisti savaitgalį ir iškeliauja į Palangą! O šį rudenį norinčių buvo daug: Joniškio sporto klubas „Avantiūra+“ su savo palyda, Joniškio sporto centro šokėjos, Joniškio žemės ūkio mokyklos mokytojai ir mokiniai ir dar keletas aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių aistruolių. Turbūt ne veltui vadovei Linai Budrienei, jau antrus metus iš eilės, buvo įteikta taurė nuo pačios LMSA prezidentės Joanos Bartaškienės už „masiškiausią kolektyvą“.

Tiems kurie nepabijojo pranašaujamo blogo oro bei stiprių vėjo gūsių tikrai pasisekė! Nes Palanga ėmė ir nustebino visus dalyvius nuostabiu, saulėtu oru, o ir veiklos šiame festivalyje buvo tikrai daug. Festivalio dalyviai galėjo susipažinti ir išbandyti įvairias fizinio aktyvumo rūšis. Taip pat norintys galėjo dalyvauti ir moterų bėgime arba moterų (senjorių) spartaus ėjimo varžybose Basanavičiaus gatvėje. Moterų bėgime šiais metais laurus nuskynė Joniškietės: II-ąją vietą užėmė Ugnė Bertulytė, o I-ąją iškovojo Dovilė Ramšaitė. Abi merginos buvo apdovanotos dovanomis ir medaliais.

Taip pat bėgime dalyvavo ir 900 metrų įveikė pats mažiausias didžiausio būrio dalyvis, septynerių metų Jonas. Tai tik įrodo, kad aktyviam gyvenimo būdui – amžius ne riba. Taip pat joniškietės išklausė paskaitą ,,Sveikatos ir grožio determinantai“, kurią skaitė dr. Dalius Barkauskas. Na ir be abėjo, kiekvienas festivalio „Auksinis ruduo“ rytas prasidėdavo mankštą ir maudynėmis jūroje.

Didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū mūsų vadovei, aktyvistei Linai Budrienei. Jūsų entuziazmas, gera nuotaika, aktyvumas tiesiog užburia ir įtraukia! Tik Jūsų dėka galima drąsiai teigti, kad Joniškis – aktyvų gyvenimo būdą mėgstantis miestas!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite