Angle down Atgal

Joniškio rajono savivaldybei Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėka

Joniškio rajono savivaldybė gavo Švietimo, mokslo ir sporto ministro dr. Algirdo Monkevičius padėką.

Padėkoje rašoma: „Gerbiami savivaldybių merai, jų komandos nariai, administracijų švietimo padalinių vedėjai, nuoširdžiai Jums dėkoju už gebėjimą sutelkti savo specialistus ir mokyklų bendruomenes, įveikiant netikėtai iškilusį iššūkį – per trumpą laiką pasirengti ir pradėti įgyvendinti mokymą nuotolinio ugdymo forma.

Skyrėte tam daug laiko, jėgų, idėjų, pasitelkdami savo pačių kūrybišką veiklumą, kad nuotolinis mokymas būtų užtikrintas bendrojo ugdymo, pagal galimybes – ir ikimokyklinio, priešmokyklinio bei neformaliojo vaikų švietimo programose.

Ačiū Jums už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą, kartu mokantis ir ieškant geriausių nuotolinio mokymo priemonių ir technologinių sprendimų, už greitą reagavimą, keičiantis operatyvia informacija, susijusia su situacijos vertinimu Jūsų savivaldybėje ir mokyklose. Dėkoju už racionalius pasiūlymus, padedančius kartu priimti geriausius sprendimus.

Tikiuosi, kad ir toliau Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovų bei savivaldybių narių bendradarbiavimas bus dalykiškas ir geranoriškas. Kartu galime išspręsti iškilusias problemas ir šiuolaikinių technologijų iššūkius. Tik visų mūsų pozityvus požiūris į kaitą prisidės prie tolesnės švietimo pažangos.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite