Angle down Atgal

Joniškio rajono mokyklas pasiekė planšetiniai kompiuteriai

Tam, kad karantino laikotarpiu būtų galima sėkmingai vykdyti nuotolinį mokymą, būtinos reikiamos priemonės. Ne visi mokiniai turi savo kompiuterius, kurie šiuo metu kaip niekada svarbūs ir reikalingi. Aštuonios Joniškio rajono mokyklos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pateikė duomenis apie tai, kiek joms reikėtų kompiuterinės įrangos, kad vaikai būtų aprūpinti reikiamomis priemonėmis ir galėtų dalyvauti nuotolinėse vaizdo pamokose, atlikti skirtas užduotis namuose, rengti projektus ir kitus darbus.

Daugelis mokyklų dar prieš prasidedant nuotoliniam mokymui išdalino mokyklose turėtus kompiuterius ar planšetes. O balandžio 6 d. Joniškio rajono mokykloms išdalinta 210 planšečių ir mobiliųjų duomenų kortelių, skirtų nuotoliniam mokymui(si). Tai Nacionalinės švietimo agentūros vykdomo projekto, finansuojamo Europos regioninės plėtros fondo lėšomis, dalis.

Joniškio rajono mokyklas pasiekė planšetiniai kompiuteriai Samsung Galaxy Tab su SIM kortelėmis. Daugiausiai jų, net 45, gavo Žagarės gimnazija. „Saulės“ pagrindinei mokyklai skirta 40, Mato Slančiausko progimnazijai ir Kriukų pagrindinei mokyklai – po 30 planšečių, Skaistgirio gimnazijai – 25, Gasčiūnų pagrindinei mokyklai – 22, „Aušros“ gimnazijai – 14, o Žagarės specialiajai mokyklai – 4.

Planšetės bus išdalintos sunkiau gyvenančių šeimų vaikams, o pasibaigus nuotoliniam mokymui jos turėtų grįžti į mokyklas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite