Angle down Atgal

Joniškio rajone nustatytas atliekomis valstybei priklausančiame sklype atsikratęs asmuo

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) inspektoriai, po gauto pranešimo, kartu su Žagarės seniūnijos seniūnu birželio 4 d. tikrino valstybei priklausantį nesuformuotą žemės sklypą Žagarės sen., Joniškio rajone.

Specialistams atvykus į teritoriją, tarp krūmų rastos įvairios nepavojingos atliekos: nebenaudojami namų apyvokos daiktai, seni žurnalai, sąsiuviniai, knygos, namo remonto atliekos. Iš viso išmestų atliekų kiekis sudarė 2,70 m3.

Tarp išmestų atliekų buvo rasti dokumentai, kuriuose nurodytas netoliese esančio namo adresas. Išsiaiškinus, kam šiuo metu priklauso namas ir jį apžiūrėjus, paaiškėjo, kad namas dabar yra remontuojamas, o tarp atliekų išmesti kelių rūšių tapetų likučiai sutapo su tais, kurie buvo likę ant namo sienų dar nenuplėšti. Taip pat atitiko dažų spalvos ant išmestų koklių su dar likusiais name neišgriautais kokliais, o išmesti langų rėmai buvo identiški name likusiems langų rėmams, kurie dar buvo nepakeisti.

Pažeidėjas savo kaltę pripažino ir įsipareigojo sutvarkyti atliekas – išvežti iš teritorijos ir priduoti atliekų tvarkytojams.

Kadangi asmuo teritoriją sutvarkė ir apie tai informavo AAD, žala aplinkai skaičiuojama nebus. Tačiau asmeniui gresia administracinė nuobauda, kuri siekia nuo 550 iki 1500 eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite