Angle down Atgal

Jonavos sporto arenoje karaliaus salės futbolas

Sausio 29, 30 ir vasario 1 dienomis Jonavos sporto arenoje karaliaus salės futbolas! Visai netrukus į mūsų miestą atvyks Lietuvos, Vengrijos, Turkijos ir Šiaurės Airijos vyrų nacionalinės rinktinės, kurios varžysis UEFA Futsal atrankos turnyre į 2022 metų Europos čempionatą Olandijoje! Tai - pačios prestižiškiausios varžybos per visą trejų metų arenos gyvavimo istoriją!

Jonavoje vyksiančio pirmo kvalifikacinio etapo komanda nugalėtoja iškart pateks į trečią kvalifikacinį etapą, o antroje vietoje likusi - į antrą. Trečią vietą užėmusi rinktinė taip pat turės galimybę toliau varžytis atrankoje - iš devynių pirmo etapo kvalifikacijos grupių į kitą etapą pateks penkios geriausius rezultatus pasiekusios trečią vietą užėmusios ekipos.

Pirmose turnyro rungtynėse Lietuvos rinktinės laukia turkai, antrose - Šiaurės Airija, o paskutines grupės rungtynes mūsiškiai žais prieš etapo favoritę Vengrijos rinktinę. „Turkijos rinktinė - fiziškai labai stipri komanda, kurios žaidėjai dažnai bando žaisti individualiai ir apžaidinėti varžovus vienas prieš vieną, išnaudodami savo fizinę jėgą. Vengrijos rinktinė - puikiai paruošta komanda, turinti aukštą reitingą ir visada kovojanti dėl patekimo į finalinį etapą. Kalbant apie Šiaurės Airijos komandą, svarbu į ją žiūrėti pagarbiai, kad nenudegtumėm“, - varžovus apžvelgė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Jevgenijus Ryvkinas.

Preliminaraus etapo tvarkaraštis:
- sausio 29 d. 16:00 val. Vengrija – Šiaurės Airija
- sausio 29 d. 18:30 val. Turkija – Lietuva
- sausio 30 d. 16:00 val. Turkija – Vengrija
- sausio 30 d. 18:30 val. Lietuva – Šiaurės Airija
- vasario 1 d. 17:00 val. Šiaurės Airija – Turkija
- vasario 1 d. 20:00 val. Lietuva – Vengrija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite