„Jonavos“ saugas K. Upstas: „Su „Žalgiriu“ laukia įdomios rungtynės„

Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas

Antrą pergalę praėjusiame ture iškovojusios „Jonavos“ namuose laukia rimtas testas - A lygos lyderis Vilniaus „Žalgiris“, kuris pastaruoju metu demonstruoja vis geresnę formą.

10-ajame ture jonaviškiai (9 taškai) po pertraukos 3:1 (1:0) svečiuose įveikė „Kauno Žalgirį“, o pergalė leido jiems sugrįžti į šeštą vietą. Vieną įvartį šiose rungtynėse įmušęs ir į simbolinę turo rinktinę išrinktas Klaudijus Upstas sako, kad iš Kauno komanda grįžo puikios ir pakilios nuotaikos. Pats saugas gauna vis daugiau žaidybinio laiko ir tampa svarbia klubo puolimo jėga.

„Ši pergalė tikrai buvo reikalinga tiek lentelės atžvilgiu, tiek dėl didesnio pasitikėjimo savimi. Man pačiam būna geresnių rungtynių, būna prastesnių, bet į aikštę visada išeinu padėti komandai siekti pergalės. O trenerių pasitikėjimą jutau visada, nesvarbu - ar žaisdavau nuo pradžių, ar pakildavau nuo suoliuko“, - kalbėjo jau du kartus šiame sezone pasižymėjęs krašto saugas.

Į Jonavą atvykstantis „Žalgiris“ antrame lygos rate skina užtikrintas pergales: 4:0 (1:0) už vienintelį pralaimėjimą atsirevanšuota Utenos „Uteniui“, minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) palaužtas Klaipėdos „Atlantas“, o paskutiniame ture 4:1 (3:0) įveiktas Kauno „Stumbras“, kuris pirmus tris įvarčius praleido vos per pirmas 15 min. Žalgiriečiai (27 taškai) po paskutinio turo aštuoniais taškais atsiplėšė nuo juos persekiojančių „Sūduvos“ bei „Atlanto“ futbolininkų ir yra vienvaldžiai A lygos lyderiai.

Pirmame „Jonavos“ ir „Žalgirio“ susitikime Vilniuje rungtynių pradžia susiklostė dramatiškai: pirmo kėlinio viduryje iš aikštės buvo pašalintas žalgiriečių vartininkas Armantas Vitkauskas, tačiau jonaviškiai persvaros neišnaudojo ir antroje rungtynių dalyje per kelias minutes praleido du Elivelto (Elivelto) įvarčius. Rungtynių pabaigoje rezultatą sušvelnino Davidas Makaradzė, tačiau po mačo vyr. treneris Donatas Vencevičius pyko ant savo auklėtinių dėl per didelio susikaustymo ir netikėjimo savo jėgomis.

K. Upstas mano, kad jis su komandos draugais tų pačių klaidų nekartos, ir neabejoja, kad namų sienos suteiks pranašumo.

„Silpnų vietų turi visi, net ir „Žalgiris“, tačiau varžovų titulai kalba už save. Visgi mes mokomės iš savo klaidų, ne išimtis ir pirmosios rungtynės su vilniečiais. Manau, trečiadienį savame stadione laukia geros ir įdomios rungtynės. Tikslas kaip visada vienas - tik trys taškai“, - sakė „Jonavos“ futbolininkas.

Rungtynės Jonavos dirbtinės aikštės stadione trečiadienį prasidės 18 val.