Angle down Atgal

Jonaviečių svajonę žaisti LKL temdo finansų trūkumas

Balandžio pradžioje Jonavos sporto arenoje liejosi emocijos – Jonavos „CBet“ krepšininkai nugalėję „Telšius“ į viršų iškėlė Nacionalinės krepšinio lygos čempionų taurę. Tapę NKL sezono nugalėtojais, jonaviečiai iškovojo galimybę ateinantį sezoną žaisti aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje.

Tačiau norint patekti į LKL vien pergalės neužtenka, komanda turi atitikti ir tam tikrus kriterijus. Pirmiausiai privaloma turėti namų areną, talpinančią ne mažiau kaip 1200 žiūrovų. Tai, pasak Jonavos rajono mero Mindaugo Sinkevičiaus, ne problema. Jonavos sporto arenoje vienu metu telpa daugiau kaip 2000 žmonių.

Daug opesnė bėda yra finansų klausimas. Kad galėtų startuoti LKL, komanda turi turėti bent 400 tūkstančių eurų biudžetą sezonui. Jonavos „CBet“ klubui iki tokių skaičių kol kas lėšų gerokai trūksta.

„Tai yra minimali riba. O jei nenori būti turnyrinės lentelės dugne, biudžetas turėtų siekti ir 500-600 tūkstančių eurų. Iki šiol savivaldybė mūsų klubui skirdavo 90 tūkstančių eurų ir nemokamai suteikdavo sporto arenos patalpas. Šiais metais jau skyrėme 140 tūkstančių eurų, kalbėsimės su politikais, kaip būtų galima šią sumą dar didinti. Tačiau negalime to daryti beatodairiškai, tai yra visų mokesčių mokėtojų pinigai“, – teigia M. Sinkevičius.

Akivaizdu, kad savivaldybė nepajėgi skirti klubui viso reikalingo finansavimo, todėl labai svarbu teisingai komunikuoti ir ieškoti privačių rėmėjų.  Pagrindinis jonaviškių rėmėjas, bendrovė „CBet“ , žada klubą remti ir LKL kovose, tačiau to nepakaks.

M. Sinkevičius ragina rajono verslą prisidėti ir įgyvendinti šią didelę jonaviečių svajonę. Krepšinio gerbėjai ilgai laukė progos matyti savo miesto komandą aukščiausioje lygoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite