Angle down Atgal

JG KLINIKA atkurta šypsena – taiklesnė už Amūro strėlę

Meilė iš pirmo žvilgsnio nėra tik filmo scenarijus ar knygos siužetas. Taikliausia jos Amūro strėlė - šypsena. Pakanka vienos akimirkos, kad įsimylėtume. Kerintis šypsnis gali pakeisti gyvenimą iš esmės. Ir tik į gerąją pusę. Tam verta deramai pasiruošti – užsukti į Mažeikiuose veikiančią JG KLINIKĄ ir nusiteikti pozityviems pokyčiams.

Šypsena – tai sveikatos ir grožio harmonija

Tobula dantų estetika

Trokštate tobulos šypsenos? O ar žinojote, kad Mažeikiuose įsikūrusioje JG KLINIKOJE galite rinktis ne tik atkūrimo būdą, bet ir... skirtingus šypsenos modelius?

Dantys pažeisti ėduonies? Vienas dantis kreivas ir mažesnis nei kiti? Ramybės neduoda pigmentinės dėmės? Gabaliukas danties nuskilo? Šias ir kitas problemas sprendžia skaitmeninis šypsenos dizainas. Specialia programa apdorojama daugybė parametrų, pacientui pasiūloma keletas šypsenos modelių. Jums lieka malonus rūpestis – pasitarus su odontologu nuspręsti, kurį šypsenos variantą rinktis.

Tai ateities technologijos, kurias specialistai sėkmingai naudoja jau šiandien. Sykiu tai viena svarbiausių veiklos sričių, kurios nauda nuolat įsitikina vis daugiau žmonių. Dantys atrodo natūraliai ir ypač tvarkingai.

Be jau minėtos procedūros, odontologijos klinikos savininkė Jurgita Girininkienė užsimena ir apie kitus pripažintus estetinius metodus. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, bus pasiūlytas

  • dantų tiesinimas skaidriomis kapomis,

  • efektyvus dantų balinimas lazeriu ir kapomis,

  • estetinis plombavimas.

Trūkstamų dantų atkūrimas

Ištaisyti dantų defektus įmanoma. O ką gi daryti, jei vieno ar kelių dantų trūksta? Nepulkite į neviltį! JG KLINIKOS odontologai – tikri savo srities profesionalai – taiko aukštos kokybės priemones ir nuostabaus efektyvumo metodus. Čia įsigilinama į kiekvieną konkrečią situaciją, kruopščiai sudėliojami visi pliusai ir minusai. Pacientai gali rinktis tiek tradicinius protezus, tiek patvarius dantų implantus su viso gyvenimo garantija.

Metai iš metų dantų protezavimu žmonėms grąžinamos ne tik estetinės savybės, bet ir kramtymo funkcija. Galima pritaikyti įvairių tipų protezus, o norintiems 110 proc. komforto verta rinktis implantus, nepranokstamus nei kokybe, nei ilgaamžiškumu.

Trūksta vieno, kelių ar visų dantų? Manote, kad atkūrimas implantais ilgai trunka ir yra skausmingas? JG KLINIKA griauna šiuos mitus ir siūlo įsitikinti priešingu variantu – neskausminga procedūra, paprastesne nei bet kada anksčiau. Nebepakanka pasakyti, kad tai XXI amžiaus technologijos. Tai patirties ir ateities derinys.

Sveikata ir grožis

Belaukiant pavasario ruošiamasi ne tik gamtos nubudimui. Kiekvienas iš mūsų trokšta jaustis sveikai, atrodyti puikiai ir įsileisti širdin meilę. Šypsena – tai sveikatos ir grožio harmonija. Ir artėjant Valentino dienai, ir ištisus metus galite pasikliauti patyrusiais JG KLINIKA profesionaliais odontologais. Susisiekite, apsilankykite ir žavėkite pasaulį.

Daugiau informacijos apie minėtas procedūras ir apie kitus aktualius dantų gydymo būdus rasite apačioje nurodytais kontaktais.

Kilus klausimų, nedvejodami kreipkitės

Tel. + 370 698 86357, +370 685 55999
El. p. info@jg-klinika.lt

www.jg-klinika.lt Facebook JGKLINIKA

Žemaitijos g. 24, Mažeikiai

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite