Angle down Atgal

Jeigu ieškote nekasdieniškų užkandžių

Artėjant šventei arba linksmai vakaronei su draugais, imame sukti galvą – kuo pavaišinti svečius? Ieškant nekasdieniškų užkandžių, verta užsukti į neseniai Šiauliuose duris atvėrusią „Popcorn Lab“ – čia siūlomi įvairių skonių kukurūzų spragėsiai nuspalvins ir pagardins visas progas.

Štai vyriškai kompanijai, mėgstančiai aštrias diskusijas, patiks jalapeno arba kajeno pipirų skonio spragėsiai. Vyriški receptoriai taip pat neatsispirs BBQ arba bekono skonio spragėsiams – juk šoninė nepagadina jokio patiekalo.

Draugų vakarėlius paįvairins degustacinio skonio rinkiniai, kuriuos sudaro 12 arba 24 pakuotės įvairių rūšių spragėsių. Saldūs, sūrūs, šokoladiniai, karameliniai, aštrūs, egzotiški – nauji skoniai ir degustacija gali tapti puikia vakaro pramoga.

Organizuojant vaikų šventes, verta išbandyti įvairių vaisių ir saldainių skonio spragėsius. Braškiniai, bananiniai, apelsininiai, pieniško iriso – tai tik keletas spragėsių rūšių, kuriomis galite palepinti mažuosius. Na, o grietinės ir svogūnų skonio spragėsiai vaikams atstos nesveikus užkandžius, mat „Popcorn Lab“ spraginimui naudojamas tik tyras kokosų aliejus, nėra transriebalų ar genetiškai modifikuotų organizmų, žalingų žmogaus sveikatai. Be to, kukurūzai spraginami specialiomis mašinomis su karštu oru. Ši technologija leidžia sunaudoti labai nedaug aliejaus, taigi spragėsiai būna lengvi ir neriebūs.

Naujoji „Popcorn Lab“ parduotuvė siūlo net pusšimčio skirtingų skonių spragėsius ir šis meniu nėra baigtinis. Jis pildomas naujais, dar įdomesniais skoniais, kad kiekvienas atrastų savąjį.

Tilžės g. 109, Šiauliai
(PC „Saulės miestas“) I–VII 8–22 val.
www.popcornlab.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite