Angle down Atgal

JCI nuotoliniai mokymai aktyviam jaunimui „Partnerių paieška ir pritraukimas“

JCI (Junior Chamber International) kviečia dalyvauti IV interaktyviuose mokymuose „Partnerių paieška ir pritraukimas” birželio 17 dieną, 15:45 – 20:00 val., kurie vyks nuotoliniu būdu. Mokymų metu aptarsime kaip ieškoti ir pritraukti verslo ir NVO sektoriaus partnerius, vystyti ir plėtoti ilgalaikę partnerystę su regionine ir nacionaline žiniasklaida. Diskutuosime kaip plėtoti tvarią ir lygiavertę patnerystę, ko partneriai iš skirtingų sektorių tikisi, bus pasidalinta gerosios praktikos pavyzdžiais.

Mokymai vyks pagal projektą „Patirties perdavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymo programa regionams: Aktyvaus pilietiškumo modelio plėtra“. Mokymai skirti Šiaulių krašto pilietinėms visuomeninėms organizacijoms (PVO), orientuotoms į jaunimo įtraukimą, lyderiškumo ugdymą ir aktyvumo skatinimą.

Šie mokymai yra ketvirtieji iš 15 interaktyvių mokymų ciklo atrinktomis lyderystės ir įtraukties temomis. Projekte numatytos ir kitos veiklos:  5 mentorystės sesijos su atrinktomis Šiaulių krašto PVO, bei lyderystės konferencija, kuri planuojama surengti 2023 m. gegužės mėn.

Projektas yra Aktyvių piliečio fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis. 

Mokymų lektoriai

Kristina Balčiauskaitė – Kristina jau daugiau nei 10 metų yra Euromonitor International verslas verslui tyrimų vadovė. Du metus buvo Euromonitor Socialinės Atsakomybės koordinatorė. Pireš porą metų Kristina, kaip savanorė , prisijungė prie Socialinis Veiksmas ir yra įmonių socialinės atsakomybės ambasadorė (www.savaplatforma.lt) verslo savanorystės srityje. Pristatys temą „Kokios dažniausiai yra socialiai atsakingų organizacijų savanorystės programos ir lūkesčiai?”

 

Kristina Balčiauskaitė
Kristina Balčiauskaitė

Simona Dambrauskienė – jaunimo reikalų koordinatorė, atsakinga už jaunimo politikos įgyvendinimą Šiaulių rajono savivaldybėje: jaunimo įgalinimas, savanorystė, jaunimo iniciatyvų skatinimas, jaunimui teikiamų paslaugų kokybė. Pristatys temą ,,NVO ir savivaldos bendradarbiavimas”.

Simona Dambrauskienė
Simona Dambrauskienė

Giedrė Brazlauskaitė vadovauja „Etaplius“ regioninių naujienų platformai. Pasak Giedrės, regioninės naujienos vertinamos įvairiai ir labai skirtingai. Jas rašo daug žmonių, daug žiniasklaidos partnerių, todėl kyla iššūkis suvaldyti informaciją, būti įdomiems ir matomiems. Pristatys temą „Partnerystė su regionine žiniasklaida“.

Giedrė Brazlauskaitė
Giedrė Brazlauskaitė

Kęstutis Jocius – verslininkas, JCI Senatorius, aktyvus pilietis ir visuomeninkas, socialiai atsakingų iniciatyvų remėjas. Kęstutis beveik 25 metus vadovauja UAB „Vitameda”, kuriai priklauso ir CraftWear prekinis ženklas. Kitos įmonės atstovauja „Keya” prekinį ženklą, teikia konsultacijas ir paslaugas. Pristatys temą „NVO rėmimas verslininko akimis“.

 

Kęstutis Jocius
Kęstutis Jocius

Jurgita Ribinskaite-Glatzer – socialinio verslumo srityje dirba beveik 10 metų. VŠĮ „Geri norai LT” įkūrėja ir vadovė, verslo konsultantė, aktyvi visuomenininke, socialinio verslo entreprenerė. Su kolegomis vysto socialinio verslo ekosistemą Lietuvoje, vykdo talentų paiešką. Pristatys temą „3 patarimai pasirenkant partnerį NVO”.

Jurgita Ribinskaite-Glatzer
Jurgita Ribinskaite-Glatzer

Gytis Oganauskas – profesionalus žurnalistas, reporteris, naujienų redaktorius, įvairiose žiniasklaidos platformose dirba daugiau nei 30 metų. Dirbo radijo stotyje M-1, portale delfi.lt. Šiuo metu yra „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“ Generalinės direktorės pavaduotojas. Pristatys temą ,,Ko tikisi media partneris iš bendradarbiavimo?”

Gytis Oganauskas
Gytis Oganauskas

Daugiau informacijos: https://fb.me/e/2qj2PUCtO

Registracija: sigita.kazdailyte@jci.lt

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite