Angle down Atgal

JAV žuvusio jauno lietuvio palaikai šiandien pasieks Vilnių

Trečiadienį Lietuvos visuomenę sukrėtė žinia apie JAV žuvusį 27 metų Beną Bačanską. Šiandien jo palaikai urnoje pasieks Lietuvą. Palaikų repatriacija iš užsienio valstybės kainuoja nemažus pinigus, todėl žuvusiojo artimieji feisbuke išplatino pagalbos prašymą.

B. Bačanskas yra kilęs iš Kupiškio krašto, Skapiškio miestelio. Vaikinas savo pasiekimais matematikoje garsino ne tik Kupiškio kraštą, bet ir Lietuvą. Jis daug kartų šalį reprezentavo tarptautinėse matematikų olimpiadose.

Alfa.lt susisiekė su Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotoju Algirdu Notkumi ir pasiteiravo, ar savivaldybė ketina prisidėti prie repatriacijos išlaidų. Jis teigė, jog žuvęs vaikinas yra labai geras jo sūnaus draugas ir išsakė savivaldybės poziciją.

„Šiandien turime susitikti su Beno mama. Taip pat šiandien į Vilnių yra pargabenama urna su jo palaikais. Dabar negaliu atsakyti, kiek prisidėsime prie palaikų repatriacijos, tačiau aptarsime tuos klausimus šiandien ir garantuoju, kad savivaldybė prisidės“, - teigė A. Notkus.

Pasak JAV teisėsaugos pranešimų, užsienietis rugpjūčio 25 dieną buvo rastas Ilinojaus valstijoje, Inos gyvenvietėje, greta naftos gavybos įrenginių. Yra manoma, jog vaikinas žuvo įvykus nelaimingam atsitikimui.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite