Angle down Atgal

JAV mirė jau daugiau kaip 100 tūkst. COVID-19 pacientų, užsikrėtė per 1,7 milijono

Jungtinėse Valstijose mirė jau daugiau kaip 100 tūkst. naujuoju koronavirusu užsikrėtusių žmonių, o bendras gyventojų, kuriems nustatyta koronavirusinė infekcija COVID-19, skaičius viršija 1,7 mln., rodo šalies sveikatos apsaugos sistemos duomenys.

Vis dėlto pastebima, kad sergamumo augimo tempas ir per dieną užfiksuojamų pacientų mirties atvejų mažėja.

Labiausiai nuo pandemijos nukentėjusioje Niujorko valstijoje užfiksuota 372,5 tūkst. užsikrėtimo atvejų; apie 29,3 tūkst. užsikrėtusiųjų mirė.

Kaimyninėje Naujojo Džersio valstijoje nustatyta daugiau kaip 157,1 tūkst. užsikrėtimo atvejų. COVID-19 šioje valstijoje nusinešė apie 11,2 tūkst. žmonių gyvybių.

Trečia labiausiai paveikta valstija yra Ilinojus, kurioje yra trečias pagal gyventojų skaičių JAV miestas – Čikaga. Šioje valstijoje nustatyta daugiau kaip 112 tūkst. COVID-19 atvejų, apie 4,9 tūkst. pacientų mirė.

Iki šiol Jungtinėse Valstijose pasveiko apie 468,7 tūkst. koronavirusu užsikrėtusių žmonių.

Pastaruoju metu buvo stebimas spartesnis ligos plitimas Kalifornijoje – per pastarąją parą joje nustatyta daugiau kaip 2,3 tūkst. naujų COVID-19 atvejų. Nuo protrūkio pradžioje šioje valstijoje užsikrėtė 96,9 tūkst. žmonių, iš jų 3,8 tūkst. mirė.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite