Angle down Atgal

JAV krepšininkai Ballai su tėvu atvyko į Lietuvą: esame laimingi būdami čia

Skandalingieji JAV krepšininkai LiAngelo ir LaMelo Ballai antradienį kartu su savo verslininku tėvu LaVaru Ballu skambiai atvyko į Lietuvą.

Sausakimšame oro uoste juos pasitiko didžiulis būrys žurnalistų, tarp kurių - ir JAV žiniasklaidos giganto ESPN atstovai.

Oro uoste visi susirinkę žmonės turėjo apsišarvoti kantrybe. Lėktuvas iš Varšuvos (Lenkija) turėjo Vilniuje leistis 18 val. 20 min., bet Varšuvoje buvo pakeistas lėktuvas ir jis Lietuvos sostinę pasiekė tik 19 val. 20 min.

Pirmas į laukimo salę įžengęs LaVaras Ballas iškart šūktelėjo, kad yra labai laimingas būdamas Lietuvoje ir mūsų šalyje tikisi pasilinksminti.

Sportininkus pasitikę Prienų-Birštono „Vytauto“ atstovai juos nuvedė į autobusą ir jie išvyko į Birštoną. Prieš įlipant į autobusą, „Vytauto“ atstovas Vilius Vaitkevičius LaVarui įteikė „Vytauto“ mineralinio vandens buteliukus.

„Kas tai yra? Ar tai geriau nei vanduo? Sūrus vanduo? Aš geriu tik vandenį ir pieną. Ar turite čia pieno? Jei taip, tai viskas puiku, man patinka jūsų šalis“, - juokavo LaVaras Ballas.

Oficiali spaudos konferencija bus surengta penktadienį.

LaVaras Ballas išgarsėjo kai socialiniame tinkle sukritikavo JAV prezidentą Donaltą Trumpą.

Konfliktas tarp krepšininkų tėvo LaVaro ir JAV prezidento D. Trumpo įsiplieskė, kai LiAngelo dėl vagystės prabangioje parduotuvėje atsidūrė Kinijos kalėjime. D. Trumpas gyrėsi, kad jis susitarė su Kinijos vadovu Xi Jinpingu dėl krepšininko paleidimo į laisvę. Vis dėlto LaVaras įsitikinęs, kad D. Trumpas čia buvo niekuo dėtas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite