Angle down Atgal

JAV akcijų rinka prekybą baigė be ryškių pakitimų

JAV akcijų rinka trečiadienio prekybą baigė be ryškių svyravimų dėl silpnos dinamikos finansų sektoriuje, po to, kai JAV bankai „JPMorgan“ ir „Bank of America“ perspėjo dėl sumažėjusių pajamų, informuoja „Reuters“.

Anot „JPMorgan“, banko pajamos einamąjį ketvirtį, lyginant su praėjusių metų analogišku laikotarpiu, gali sumažėti 15 proc., tuo tarpu „Bank of America“ prognozėmis, pajamos iš prekybos operacijų antrąjį ketvirtį gali sumažėti 10-12 proc., lyginant su praėjusiais metais.

JAV finansų sektorius nuo šalies prezidento rinkimų išaugo daugiau nei 20 proc., nes rinkos daug vilčių dėjo į JAV prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) žadėtas mokestines ir reguliavimo reformas. Tačiau pastarosiomis dienomis sektoriuje jaučiamas spaudimas.

„Visa, kas žadėta D. Trampo, - infrastruktūros išlaidos, dereguliavimas, mokestinė reforma - žmonės netiki, kad tai bus įgyvendinta, bent jau ne tokiu mastu ir ne taip greitai, kaip prognozuota“, - sakė ekspertas Ernestas Ramosas (Ernesto Ramos) iš „Global Asset Management“.

„JPMorgan“ akcijos atpigo 2,1 proc., o „Bank of America“ - 1,9 proc. Banko „Goldman Sachs“ akcijų vertė nukrito 3,3 procento.

Tuo pat metu komunalinių paslaugų indeksas ir telekomunikacijų bendrovių akcijos pademonstravo teigiamą dinamiką, pakilę atitinkamai 0,46 ir 0,35 procento.

Energetikos sektorius neteko 0,4 proc., dėl smukusių naftos kainų.

Baigiantis prekybai akcijomis Niujorko biržoje indeksas „Dow Jones“ sumažėjo 0,1 proc., iki 21008,65 punkto, indeksas „S&P 500“ nukrito 0,05 proc., iki 2411,81 punkto, o „Nasdaq“ neteko 0,08 proc. ir prekybos pabaigoje siekė 6198,52 punkto.

„Michael Kors“ akcijos neteko 8,5 proc. po to, kai rankinių gamintoja paskelbė nuviliančią prognozę ir pranešė, kad per artimiausius dvejus metus uždarys per 100 mažmeninių parduotuvių.

„Analog Devices“ akcijos pabrango 1,1 proc., nes lustų gamintoja atsiskaitė apie prognozes pranokusius ketvirtinius rezultatus.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite