Jaunųjų imtynininkų pergalės Tauragėje

Nuotraukoje (iš kairės): mokytojas Rytis Keršys, Ignas Žabarauskas, Erikas Norkus, Ugnius Vitkus, Armandas Numsėdis, Armandas Kulevičius, Ainius Povilauskas, Domas Abromavičius, Dominykas Baliūnas, Aironas Račkauskas. Nuotr. Joniškio sporto centro.
Erika Šivickaitė Etaplius žurnalistas

Balandžio 9 d. Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Tauragėje surengtame brolių Venckaičių graikų - romėnų imtynių turnyre. Jame kovojo beveik devyniasdešimt jaunųjų imtynininkų iš Tauragės, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Kuršėnų, Gruzdžių ir Vilniaus rajonų.

Joniškiečiai, mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai, iškovojo net penkis medalius.

Tarp jauniausių (2011 m. gimusių ir jaunesnių) pirmą vietą iškovojo Ugnius Vitkus (sv. kat. iki 41 kg). Ugnius pasiekė pergales prieš vilnietį ir kuršėniškį.

Armandas Kulevičius (sv. kat. iki 44 kg) vieną imtį laimėjo, kitą pralaimėjo pajėgiam ukrainiečiui ir iškovojo antrą vietą.

Trečias vietas užėmė Erikas Norkus (sv. kat. iki 26 kg) ir Armandas Numsėdis (sv. kat. virš 50 kg).

Tarp vyresnių (2008-2010 m. gimusių) antrą vietą iškovojo Ainius Povilauskas (sv. kat. iki 32 kg). Ainius nugalėjo marijampolietį ir du vilniečius, bet labai atkaklioje imtyje dėl pirmos vietos pralaimėjo imtynininkui iš Panevėžio.

Dominykas Baliūnas (sv. kat. iki 47 kg) ir Ignas Žabarauskas (sv. kat. iki 68 kg) pralaimėjo imtis dėl trečių vietų ir užėmė penktas vietas.