Angle down Atgal

Jaunos kėdainietės paieškai pasitelkti dronai nedavė vaisių, merginos bičiulė visą istoriją vadina mistine: „Ėjo ir nebėra“

Prieš daugiau nei dvi savaites iš namų Kėdainiuose išėjusi 19-metė Viktorija Kulčiūnaitė iki šiol yra ieškoma. Jos artimuosius pažįstanti mergina teigė, kad paieška tarsi sustojusi ir priminė panašų atvejį, kai dingo Ieva Strazdauskaitė: anuomet buvo mestos gausios pareigūnų pajėgos. Policijos teigimu, paieška vykdoma tiek viešo, tiek neviešo pobūdžio priemonėmis.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (Kauno AVPK) tik birželio 2 d., po publikacijos portale rinkosaikste.lt apie dingusią V. Kulčiūnaitę, išplatino pranešimą žiniasklaidai, kad ieškoma ši mergina. Anksčiau apie jos paiešką feisbuke paskelbusi dingusios merginos senelius pažįstanti Deimantė LRT.lt teigė, kad, jos manymu, pareigūnai aplaidžiai dirba.

„Atrodo, kad niekas nejuda, o jau trečia savaitė eina. Kai dingo I. Strazdauskaitė, tai sraigtasparnis skraidė. 21 amžius visgi, turi, manau, prieigą prie GPS sistemų, kamerų juk pilna mieste“, – sakė Deimantė.

Policija / J. Stacevičiaus/LRT nuotr.
Policija / J. Stacevičiaus/LRT nuotr.

Pasak jos, Viktorijos artimieji visada žinodavo, kur yra mergina, ji pranešdavo seneliams, su kuriais gyveno, jei kur nors užtrunka.

„Be žinios, kad nepranešusi dingtų – niekada nebuvo“, – pridūrė pašnekovė.

Ji mano, kad jei Viktorija būtų pagrobta ir būtų kur nors mieste – galbūt šauktų pagalbos.

„Jei kas nors į mašiną temptų mieste, tai, manau, rėktų, gal kas girdėtų. Kaip mistinis filmas – ėjo ir nebėra“, – sakė Deimantė.

LRT.lt taip pat susisiekė su V. Kulčiūnaitės seneliu, tačiau jis atsisakė komentuoti situaciją.

Tiesa, dingusios merginos seneliai prieš kurį laiką portalui rinkosaikste.lt teigė, kad anūkė niekada nebuvo dingusi ir dar tokiomis mįslingomis aplinkybėmis.

„Niekada nebuvo išėjusi ir dingusi tokį ilgą laiką. Ilgiausiai namuose nebūdavo parą, bet mes visuomet žinodavome, kur ji yra. O dabar juk daugiau nei savaitė praėjo ir jokių žinių. Mums baisu, labai baisu“, – tuomet žurnalistui kalbėjo dingusiosios močiutė Laima.

Pasitelkti dronai

Kaip LRT.lt sakė Kauno AVPK Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, pareigūnai patikrino visas galimas merginos buvimo vietas.

„Toliau paieška vykdoma tiek viešo, tiek neviešo pobūdžio priemonėmis. Ypač prašome atsiliepti gyventojų, mačiusių ieškomą merginą arba turinčių tyrimui reikšmingos informacijos“, – teigė O. Vaitkevičienė.

Jos žiniomis, vandens telkinių ir jų prieigų patikrai jau buvo pasitelkti dronai.

Kėdainiai / V. Juškos nuotr.
Kėdainiai / V. Juškos nuotr.

Ikiteisminį tyrimą organizuojantis prokuroras Nerijus Gružauskas LRT.lt sakė, kad dėl V. Kulčiūnaitės anksčiau nebuvo pradėtos paieškų bylos ar ikiteisminiai tyrimai dėl dingimo.

„Ankstesni, trumpalaikiai jos pasišalinimai iš namų minimi tik pačių artimųjų“, – teigė N. Gružauskas.

Kalbėdamas apie tai, kur ieškoma Viktorija, jis sakė, kad paieškos ribų apibrėžti negalima: merginos ieškoma visur.

Prašoma gyventojų pagalbos

Anksčiau Kauno AVPK išplatintame pranešime buvo rašoma, kad V. Kulčiūnaitė gegužės 23 d. išėjo iš namų Kėdainiuose, P. Lukšio g., ir nesugrįžo.

Merginos požymiai: apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, pilkų ilgų plaukų, ant kairės rankos dilbio ir riešo turi ištatuiruotą velnią ir užrašą „Love“. Išeidama iš namų vilkėjo šviesiai mėlynos spalvos džinsus, tamsiai mėlyną trumpą, ploną striukę, avėjo rausvus batelius storu padu.

Kėdainiai / J. Stacevičiaus/LRT nuotr.
Kėdainiai / J. Stacevičiaus/LRT nuotr.

Asmenis, žinančius šios merginos buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu (8 655) 65227, rašyti el. paštu kristina.kolevatova@policija.lt arba skambinti skubiosios pagalbos telefonu 112.

LRT.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite