Jaunių krepšinio rinktinė Baltijos taurės turnyre iškovojo antrąją pergalę

Kaune vykstančiame Baltijos jaunių (iki 18 metų) vaikinų krepšinio taurės turnyre antrąją pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai 66:52 (12:13, 10:13, 25:11, 19:13) įveikė Latvijos komandą.

Pirmoje susitikimo pusėje lietuviai strigo ir nerezultatyviose rungtynėse turėjo keturių taškų deficitą (22:26). Aikštės šeimininkų žaidimas pagerėjo po ilgosios pertraukos, kai jie laimėjo trečiąjį kėlinį 14 taškų skirtumu ir, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lūžis rungtynėse.

Lietuvos rinktinei Ąžuolas Tubelis pelnė 16 taškų, Erikas Jarmolajevas - 10, Adomas Sidarevičius - 7, Gytis Mačionis, Adas Šimonis ir Modestas Kancleris - po 6.

Lietuviai Baltijos taurės turnyrą baigs trečiadienį susitikimu su taip pat dvi pergales turinčiais turkais.