G. Jasiūnienės nuotraukos
Angle down Atgal

Jaunimo savanoriškos veiklos skatinimas

Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centras, kaip jaunimo savanoriškos veiklos organizatorius Pakruojo rajone, spalio mėnesį vykdė informacijos sklaidą apie savanorystę ir jos galimybes Pakruojo rajone.

Spalio 17 d. Linkuvos ir Žeimelio gimnazijose, spalio 24 d. „Atžalyno“ gimnazijoje vyko paskaitos jaunimui „Savanorystė – žingsnis sėkmingos karjeros link. Savanoriauk Pakruojo rajone ir ne tik.“ Apie vietinės savanorystės galimybes papasakojo Pakruojo švietimo centro metodininkė Greta Jasiūnienė, o apie tarptautinę savanorystę kalbėjo Sonata Dedūraitė, Europos solidarumo korpuso atstovė, ir savanoriai iš Gruzijos, Austrijos, Turkijos, kurie dabar savanoriauja Šiaulių logopedinėje mokykloje ir Didždvario gimnazijoje.

Spalio 29 d. Švietimo centre vyko mokymai savanoriams ir savanorius priimančių organizacijų atstovams „Savanorystė veža“, kuriuos vedė VšĮ „A. C. Patria“ savanorių mokymo centro lektorės Indrė ir Birutė. Dalyvavo 15 mūsų rajono mokinių ir 6 Pakruojo organizacijų atstovai, kurie pasiryžę priimti savanorius: Sporto centras, Priešgaisrinė tarnyba, Kultūros centras, „Saulutės“ lopšelis-darželis, Vaikų dienos centras ir Švietimo centras.

Savanorius priimti ir pateikti paraiškas akreditacijai, kaip savanorius priimanti organizacija, yra pažadėję ir šios įstaigos: lopšeliai-darželiai „Vyturėlis“, „Varpelis“, Pakruojo atviras jaunimo centras, Pakruojo rajono savivaldybės J. Paukštelio viešoji biblioteka (vaikų erdvė ir Linkuvos skyrius), Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyrius, Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centras, Pakruojo visuomenės sveikatos biuras, Pakruojo krašto muziejus „Žiemgala“, Rozalimo Švč. M. Marijos Vardo parapijos senjorų namai, Linkuvos socialinių paslaugų centras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite