Angle down Atgal

Jaunimo reikalų taryba jau veikia

Į pirmąjį posėdį praėjusios savaitės pabaigoje rinkosi naujai išrinkta Klaipėdos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba (JRT). Entuziastingai nusiteikę rajono jaunimo politiką formuosiantys ir ją įgyvendinsiantys atstovai apsvarstė nemažai klausimų, pasitvirtino reglamentą, apsvarstė Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos pateiktus pasiūlymus sėkmingai JRT veiklai ir pakoregavo bei papildė JRT metų veiklos planą.

Posėdžiui pirmininkavo Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narė, JRT pirmininkė Rasa Petrauskienė. Gargždų atviro jaunimo centro direktorė Inesa Gaudutytė informavo apie birželio 5–7 dienomis Drevernoje organizuojamą Jaunimo vasaros akademiją „Kartu mes galim daug!“. Keturioliktą kartą Žemaitijoje vyksiantį renginį, į kurį suvažiuoja 20 savivaldybių jaunimo atstovų komandos, jau antrą kartą patikėta organizuoti Klaipėdos rajonui.

Jaunimo reikalų koordinatorė A. Radžienė informavo, kad dalyvavo susitikime su Ukrainos ir Lietuvos atstovais, ieškančiais įvairios pagalbos karo zonoje esantiems jaunuoliams, kurių tėvai žuvo šiuo metu vykstančiame kariniame konflikte. Viena iš pagalbos formų – pakviesti tuos vaikus ir jaunimą į mūsų rajone organizuojamas vasaros stovyklas. Geranoriškai jau atsiliepė Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras ir Jaunimo klubas „Kuršis“. Jie ieško rėmėjų ir planuoja liepos mėnesį į turistinę vaikų vasaros stovyklą Drevernoje priimti 20 jaunuolių iš karo niokojamų zonų Ukrainoje. JRT nutarė prisidėti prie šios iniciatyvos ir paprašyti Savivaldybės merą skirti transportą jaunuolių kelionei į Vilniaus oro uostą ir atgal.

Jaunimo reikalų taryba 4 metų laikotarpiui (Savivaldybės tarybos kadencijai) sudaryta pariteto principu: 6 jaunimo atstovai ir 6 Savivaldybės tarybos bei administracijos atstovai. Rajono jaunimui atstovaus Klaipėdos rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ asamblėjoje išrinkti atstovai: Anelė Dromantaitė, Inesa Gaudutytė, Agnė Zabrynaitė, Deimantė Venckutė, Greta Srėbalienė ir Henrikas Sadauskas. Savivaldybės tarybai ir administracijai atstovaus Vytautas Butkus, Martynas Pocius, Aušra Gudauskienė, Kultūros skyriaus vedėjas Gintautas Bareikis, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiasis specialistas Mantas Virbauskas.

Parengta pagal rajono Savivaldybės spaudos pranešimą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite