Angle down Atgal

Jaunimo reikalų departamento atstovų vizitas Birštono savivaldybėje

Šiandien, rugpjūčio 18 d., į Birštono savivaldybę atvyko LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jaunimo reikalų departamento  direktorius Jonas Laniauskas, vyr. patarėja Eglė Došienė, projektų ir programų vadovė Sandra Gaučiūtė ir Jaunimo reikalų koordinatorių vyr. specialistė Laima Jasionytė. Susitikime dalyvavo Savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Vytas Kederys, Administracijos direktorė Jovita Tirvienė, Jaunimo reikalų koordinatorius Deivis Slavinskas ir Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Danutė Kacevičiūtė.

Susitikimo metu aptarti jaunimo politikos įgyvendinimo Savivaldybėje klausimai, iššūkiai ir jų sprendimo būdai. Jaunimo reikalų departamento atstovus domino Birštono atvira jaunimo erdvė ir joje dirbanti specialistė. Buvo pristatyti jau esami pasiekimai, metų pradžios lankomumo rodikliai, Savivaldybės paskirtų erdvių kokybė ir kt. Buvo kalbama apie Jaunimo reikalų departamento organizuojamus kursus jaunimo specialistams ir ko iš jų galima tikėtis. Taip pat buvo aptarti esami trūkumai ir kaip jie bus sprendžiami artimiausiu metu.
Kita svarbi tema – savanorystė Birštone. Buvo diskutuojama apie geriausius sprendimų būdus. Buvo nutarta surengti prezentacines paskaitas organizacijoms, galvojančioms priimti savanorius, ir jaunimui apie savanorystės privalumus.
Kalbėta apie Jaunimo tarybos veiklą, narių motyvavimą ir Jaunimo reikalų koordinatoriaus vaidmenį, pasidalyta teigiamais pavyzdžiais. Taip pat aptarti iššūkiai, susiję su neaktyvaus ir socialinės rizikos jaunimu.
Susitikimas truko neilgai, bet buvo abipusiškai naudingas ne tik dėl informacijos apsikeitimo, bet ir dėl sprendimų toliau plėtoti bendradarbiavimą, gerinant jaunimui skirtų paslaugų kokybę.

Birštono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatoriaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite