Angle down Atgal

Jaunimo parke atsiras nauja krepšinio aikštelė

Jaunimo parko sporto erdvėje netrukus atsiras naujutėlaitė krepšinio aikštelė, penktadienį pranešė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

„Mėlyna raudona – tai dvi komandos. Tai emocijos, kurios liejasi per kraštus. Azartas ir pergalės skonis. Ir visgi didžiausia mūsų visų pergalė – tikra draugystė aikštelėje ir už jos ribų.

Sporto erdvės kompleksas Jaunimo parke išsidėstęs trijose skirtingose vietose. Pirmojoje pernai prie Vaivorykštės skulptūros įrengėme 3 tinklinio aikšteles, antrojoje šalia dviračių kalnelių trasos išliko alytiškių pamėgti lauko treniruokliai, trečiojoje numatyta krepšinio aikštelė. Ją įgyvendinę, pilnai įveiklinsime sporto zonas!

Kas dar mūsų laukia?

Netrukus Jaunimo parke atsiras legendomis apipintas meilės labirintas, įspūdinga, Lietuvoje dar niekur nematyta interaktyvi žaidimų aikštelė su muzikine arka, aštuonių metrų bokštu su čiuožyklomis, supynėmis ir kitomis pramogomis vaikams.

Senjorams bus įrengtos naujos šiuolaikiškos stoginės, suoliukai, šachmatų stalai. Augintinių zonoje bus įrengta šunų socializacijos aikštelė. Apšviesime unikalias parko skulptūras ir atnaujinsime visą parko infrastruktūrą: gėlynus, apšvietimą, suoliukus, šiukšliadėžes, tualetą ir taip toliau.

36,6 hektarų plote vietos užteks kiekvienam. Maksimaliai išsaugodami parko struktūrą ir autentiškumą, Jaunimo parką paversime unikaliu traukos centru, kuriame būtų gera ir jaunam, ir vyresniam, aktyvaus laisvalaikio mėgėjui ir tam, kuris ieško ramybės gamtos prieglobstyje!“ ž feisbuke skelbia N. Cesiulis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite