Angle down Atgal

Jaunimas kvietė kartu minėti Tarptautinę jaunimo dieną

„Nors vasara jau baiginėjasi, tai ne kliūtis nuveikti kažką smagaus bei įsimintino“, – teigė Tauragės jaunimas, rugpjūčio 12-ąją kvietęs kartu minėti Tarptautinę jaunimo dieną.

Jono Viktoro Kalvano parke vykusiame Jaunimo renginyje jaukiai diskutuota, žaista, iš arčiau susipažinta su Tauragės jaunimo organizacijomis. Su Tarptautine jaunimo diena susirinkusius pasveikino ir Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Jau nuo 14 val. atvykstančius į J.V. Kalvano parką pasitiko smagūs žaidimai, šokiai, prisistatymai, įvairios veiklos. Programas ir veiklas sugalvojo skirtingos organizacijos: Tauragės „Sniego gniūžtės" skyrius, Tauragės Interact klubas, Tauragės moksleivių draugija „Asorti", Tauragės liberalus jaunimas, JKL Tauragė ir Tauragės rajono mokinių savivaldų informavimo centras (MSIC).

Smagaus renginio viešnia - Aurelija Ivanauskaitė, kuri pakvietė sudalyvauti atviroje diskusijoje „Ką pagalvos kiti”. Į pokalbį įsijungę jaunuoliai diskutavo apie vaikinų ir merginų panašumus bei skirtumus, svorio problemas, patyčias ir užgaulias replikas, savigarbą bei kitomis jaunimo aktualiomis temomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite